Magazin > Çok Mutlu Oldu

Çok Mutlu Oldu

Çok Mutlu Oldu

Amine Gülşe’nin Mesut Özil ile aşk yaşamış olduğu ortaya çıktıktan sonra güzel oyuncu, İngiltere’de adeta yıldızlaştı. Gülşe, çok geniş katılımlı bir anket ile de Özil’in eski aşklarından Mandy Capristo’yu güzellikte sollamayı başardı.

20 Şubat 2017 - 15:00

Amine Gülşe’nin Mesut Özil ile aşk yaşamış olduğu ortaya çıktıktan sonra güzel oyuncu, İngiltere’de adeta yıldızlaştı. Gülşe,  çok geniş katılımlı bir anket ile de Özil’in eski aşklarından Mandy Capristo’yu güzellikte sollamayı başardı.

Arsenal’de Türk asıllı yıldız futbolculardan Mesut Özil’le ilişkisi geçmiş olduğumuz hafta İngiliz basını tarafından ortaya çıkartılmış olan 2014 Türkiye güzeli  seçilen Amine Gülşe’ye aşk çok uğurlu  bir şekilde geldi… Alman  asıllı şarkıcı sevgilisi olan Mandy Capristo ile bir dargın bir  ve barışık ilişkisi geçtiğimiz sene son bulmuş olan Mesut Özil’in, Gülşe ile yeni bir aşka yelken açmasının hemen sonrasında İngiliz basını da  hızlı bir şekilde kolları sıvadı. Özil’in Capristo ile beraber olduğu dönemde de isminin anıldığı ve de İrina Shayk’a benzerliğinden ötürü futbolcuyla reklamlarda oynaması amacıyla teklif üstüne teklif almış bulunan Gülşe, İngiliz ve de Alman basınının yapmış olduğu anket içerisinde sınıfı geçmiş oldu. The Sun gazetesi başta olmak üzre çok fazla sayıdaki yabancı yayın kuruluşunun tarafından gerçekleştirilmiş olan ”Amine Gülşe mi yok sa Mandy Capristo mu daha güzel?” şeklindeki anketinde güzel  olan oyuncu, Capristo’yu geride bırakmayı başardı. Güzel oyuncu için ise ayrıca ”yenge” anlamına gelen ”wag” yakıştırması yapmakta olan yabancı basın, Gülşe’nin güzelliği içinde övgüler yağdırmaya başladı..

.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?