Magazin > Demet Akalın’ın Aleyna Tilki’yi Affettiği Açıklandı

Demet Akalın’ın Aleyna Tilki’yi Affettiği Açıklandı

Demet Akalın’ın Aleyna Tilki’yi Affettiği Açıklandı

Aleyna Tilki, arasının çok kısa bir zamandır açık olduğu Demet Akalın için ”O benim idolümdür, kendisini çok fazla seviyorum” ifadeleri ile bir barış çubuğu uzatmış idi.

13 Şubat 2017 - 19:30

Aleyna Tilki, arasının çok kısa bir zamandır açık olduğu Demet Akalın için ”O benim idolümdür, kendisini çok fazla seviyorum” ifadeleri ile bir barış çubuğu uzatmış idi. Demet Akalın ise, genç meslektaşını bu mesajından sonra affetti ve ”Aferin ona!” ifadelerine yer verdi.

Müzik dünyasındaki iki ünlü ismin arasındaki kavga en sonunda tatlıya bağlanmış oldu. Her şey ise Demet Akalın’ın ”Bu kızın sesine hiç bir şekilde dayanamıyorum” demesi ile başlamış idi. Aleyna Tilki ise, Twitter isimli sosyal medya platformunda ”Kendi ışığına güvenenler başkasının parlamasından kesinlikle rahatsız olmaz” ifadeleri ile bir tweet attı. Bu söz ile birlikte ise gerginlik yaratmış oldu.

Fakat Aleyna geri adım atarak ”Ben Demet Abla’yı çok fazla seviyorum, o benim bir idolüm” ifadelerine yer verdi. Demet Akalın ise önceki gün içerisinde Kuruçeşme Fahham çıkışında kendisine zeytin dalı uzatmış olan Aleyna’yı affettiğini resmi bir şekilde açıkladı; ”Aferin Aleyna Tilki’ye. Ne güzel işte, ben de onu çok seviyorum. Küs kalmamak gerekli.”

Aleyna Tilki, ayrıca yapmış olduğu açıklama içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Okulumdan sınav kağıdımı paylaşmış olduğumdan dolayı bir uyarı aldım ancak atılmam gibi bir şey ise kesinlikle söz konusu değil.” Aleyna Tilki öte yandan evine daha yakın bir okula kaydını aldırabilmek için harekete geçmiş olduklarını söyledi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?