Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Didem ve Adnan Kısmetse Olur’a geri dönecek mi? Ne zaman dönecekler!

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Kısmetse Olur bu hafta sürprizlerle başladı. Hafta boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde Onur ile Aycan çifti evlilik yolunda ilerliyorken, Didem ve Adan çifti izleyiciyi ardında bıraktı. Didem ve Adnan ilişkilerinde bir takım sorunlar yaşıyordu. Çift birbirlerinin ailesi ile tanışırken, bazı engellerle karşılaştı ama aşkları uğruna savaştı. Didem’in gerginliği […]

Didem ve Adnan Kısmetse Olur’a geri dönecek mi? Ne zaman dönecekler!
12 Nisan 2017 - 12:48 'de eklendi.

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Kısmetse Olur bu hafta sürprizlerle başladı. Hafta boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde Onur ile Aycan çifti evlilik yolunda ilerliyorken, Didem ve Adan çifti izleyiciyi ardında bıraktı.

Didem ve Adnan ilişkilerinde bir takım sorunlar yaşıyordu. Çift birbirlerinin ailesi ile tanışırken, bazı engellerle karşılaştı ama aşkları uğruna savaştı. Didem’in gerginliği arkadaşlarını da yansıdı. Derken Tuğçe ile Didem arasında tartışma başladı. Tartışmalar büyüyünce Tuğçe fiziksel temasta bulundu. Damatlar evinde izlenen bu olay Adnan ile Emre’yi şaşkına çevirdi.

Adnan gelinler evine gelerek Didem’in üzgün olmasına dayanamayıp evden ayrılmak istedi. Didem de razı geldi ve ikili Kısmetse Olur evini terk etti. Evdekiler ve izleyiciler AdDid çiftinin evi terk ettiğine inanamadı. Seda Akgül bunun üzerine açıklama yaptı ve AdDid çiftine açık kapı bıraktı. Herkes Adnan ve Didem çiftini evde tekrardan görmek istiyor. AdDid eve dönecek ama bu süreç biraz uzun sürebileceği gelen bilgiler arasında.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER