baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Doğumdan Sonra Görenler Gözlerine Hiç Bir Şekilde İnanamadı

10 Ocak 2017 tarihi içerisinde oğlunu dünyaya getirdikten hemen sonra 12 kilo vermiş bulunan Gülşen, önceki akşam üstü de formunda idi. Ünlü ve de başarılı bir durumda olan popçu, sahnedeyken yerinde hiç bir şekilde durmadı.

Fatih Belediyesi’nin tarafından düzenlenmiş olan ”5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” geçtiğimiz akşam üstü Zorlu PSM içerisinde gerçekleştirilen özel bir tören ile sahiplerini de bulmuş oldu. Geceye 10 Ocak 2017 tarihi içerisinde oğlu Azur Benan’ı kucağına almış bulunan Gülşen ise damgasını vurmayı başardı.

Derin bir göğüs dekoltesine sahip parlak işlemeleri bulunan siyah kostümü ile gözleri de kamaştıran ünlü popçu, 1 aylık bir anne olmasına karşın fazlası ile de enerjikti… Bu esnada gecede ödül almış olan Gülşen’in eşi Ozan Çolakoğlu ise ”Tüm sanatçıları çok fazla seviyorum ancak içlerinden bir tanesini en fazla sevdim” deyip güzel popçuyu da sahneye gelmesi için davet etti.

Doğum geçekleştirdikten sonra son 26 gün içerisinde 12 kilo vermeyi başarmış olan şarkıcı Gülşen’in durumunu yorumlamış bulunan Ebru Destan açıklamaları içerisinde; ”Gülşen tam olarak bir insan mı? Bir insan 26 gün içerisinde nasıl 12 kilo birden vermeyi başarabilir? Bu durumda adeta bir Şaka gibi..” ifadelerine yer vererek şaşkınlığını bu şekilde ifade etmiş oldu.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>