Magazin > Dünya Güzelleri ne zaman hangi kanalda başlıyor!

Dünya Güzelleri ne zaman hangi kanalda başlıyor!

Dünya Güzelleri ne zaman hangi kanalda başlıyor!

Show Tv’den yepyeni bir program daha ekranlara geliyor! Ünlü isimleri buluşturan ”Dünya Güzelleri” isimli programda Burcu Esmersoy, Banu Alkan, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman bir arada olacak. Gezi formatında ekrana gelecek olan ”Dünya Güzelleri” adlı programda Türkiye’nin ünlü simaları Show Tv’de seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını Bloom Medya’nın […]

15 Nisan 2017 - 12:52

Show Tv’den yepyeni bir program daha ekranlara geliyor! Ünlü isimleri buluşturan ”Dünya Güzelleri” isimli programda Burcu Esmersoy, Banu Alkan, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman bir arada olacak. Gezi formatında ekrana gelecek olan ”Dünya Güzelleri” adlı programda Türkiye’nin ünlü simaları Show Tv’de seyirciyle buluşacak.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturacağı ”Dünya Güzelleri” programında Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Bülent Ersoy dünyayı gezecek ve eğlenceli görüntülere imza atacak. Yakın bir zaman içinde çekimleri başlayacak olan programın muhtemelen yaz aylarında başlayacağı bekleniyor.

Dünya Güzelleri ilk bölümüyle yakında Show Tv’de.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?