Magazin > Emina Sandal, Mustafa Sandal İle Alakalı Açıklamalar yaptı

Emina Sandal, Mustafa Sandal İle Alakalı Açıklamalar yaptı

Emina Sandal, Mustafa Sandal İle Alakalı Açıklamalar yaptı

Mustafa Sandal’ın şarkıcı olan eşi Emina Sandal, yeni single’ı için çok yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Sandal; şarkıcı eşi ile mutlu bir şekilde devam evliliklerini, evdeki yaşantılarını, çocukları ile ilişkilerini ve de yeni çalışmalarını açık bir şekilde.

17 Şubat 2017 - 13:10

Mustafa Sandal’ın şarkıcı olan eşi Emina Sandal, yeni single’ı için çok yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Sandal; şarkıcı eşi ile mutlu bir şekilde devam evliliklerini, evdeki yaşantılarını, çocukları ile ilişkilerini ve de yeni çalışmalarını açık bir şekilde. Çocuklarının çok sağlıklı beslenmesine özen göstermekte bulunan Emina Sandal özel bir itirafta da bulundu: Çocuklardan saklamış olduğum çikolata ile şekerlemeleri kendim yemekteyim. Ancak 50 günden beri ben de diyet yapıyorum, bir kahve bile içemedim.

Emina Sandal, son dönemler içerisi yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Yeni bir single şarkı hazırlığında bulunan Sandal, aynı zaman içerisinde geçtiğimiz senelerde çıkarmış olduğu parfümün çalışmalarına da yoğunlaşmış bir halde.

Ünlü şarkıcı, enerjisi ile birlikte girdiği ortamı bir anda değiştirenlerden. Etrafa adeta gülücükler saçmakta. Arkadaşınızmış gibi bir hissi verebilecek kadar sıcak ve de samimi bir insan. Heyecanlı konuşması ile birlikte bizleri de enerjisinin altına almayı başaran Sandal ile keyifli ufak bi söyleşi yaptık.

Çocukları ile eşinden bahseder iken gözlerinin içi parlamakta. Senelerdir kusursuz fiziğini korumayı başaran Sandal, bir de ufak itirafta bulundu. Sağlığa çok zararlı olduğundan dolayı çocuklarından saklamış olduğu çikolata ile şekerlemeleri kendisinin yemekte olduğunu söyledi. Öte yandan Türk yemeklerine de bayıldığını, özellikle de mantı ile yaprak sarmayı fazlasıyla severek yemekte bulunduğunu ifade etti.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?