Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Emre Kaya’nın En Acı Günü

Ünlü popçulardan biri olan Emre Kaya’nın dedesi Vahet Kaya, Ankara ili içerisinde geçirmiş olduğu kaza sonucunda yaşamını kaybetti.

Emre Kaya’nın En Acı Günü
16 Şubat 2017 - 17:59 'de eklendi.

Ünlü popçulardan biri olan Emre Kaya’nın dedesi Vahet Kaya, Ankara ili içerisinde geçirmiş olduğu kaza sonucunda yaşamını kaybetti.

Ünlü ve başarılı popçulardan Emre Kaya’nın ”Dın Dın” adına sahip şarkısının ilham kaynağı olarak belirttiği dedesi Vahet Kaya Ankara ili içerisinde geçirmiş bulunduğu kaza sonucunda yaşamını kaybetti.

Dedesinin kaybetmiş olmasının çok derin üzüntüsünü yaşamakta bulunan ünlü besteci, müzisyen ve de sanatçılardan Serkan Kaya, üzücü olan haberi Twitter hesabı üstünden sevenleri ile paylaşmış oldu. ”Sevdiğin bir kişiyi kaybetmek ne çok acıdır. Dedem nurlar içinde yat” ifadelerine yer vermiş olan tweet’inde Emre Kaya’ya, sanatçı dostları ile birlikte çok fazla sayıda hayranı ise başsağlığı mesajlarını yolladı.

Çocukluk dönemleri içerisinde ”Sana dın dın çalayım mı?” ifadeleri ile şarkı mırıldanmış olan dedesinin vefat haberi ile çok büyük bir acı yaşamış bulunan Emre Kaya’nın, çok fazla sevilen şarkısına ise, dedesi ile aralarında olan çok güçlü sevgiden ötürü ”Dın Dın” ismini vermiş olduğu öğrenildi.

Dın Dın şarkısı ile birlikte müzik kariyerinde çok iyi bir yere gelmeyi başarmış olan Emre Kaya’nın Ankara’ya gidip gitmeyecek olduğu ile alakalı herhangi bir bilgi ise henüz paylaşılmadı. Dedesinin yaşamını yitirmesi sebebi ile Emre Kaya’nın çok üzgün bir durumda olduğu belirtildi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER