Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Eski yarışmacılar Gardırop Savaşları’na ne zaman geri dönecekler?

Gardırop Savaşları finaline az bir zaman kala, moda yarışmasının eski yarışmacıları final etabı için geri dönecekler. Gardırop Savaşları’nda büyük final sizleri bekliyor. Hafta içi her gün Fox ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları final etabına kısa bir zaman kaldı. Yarışmacılardan biri büyük finalle yarışmanın kazananı olacak. Gardırop Savaşları’nda yarışan en dikkat çeken yarışmacılar final etabında podyuma geri […]

Eski yarışmacılar Gardırop Savaşları’na ne zaman geri dönecekler?
12 Nisan 2017 - 16:14 'de eklendi.

Gardırop Savaşları finaline az bir zaman kala, moda yarışmasının eski yarışmacıları final etabı için geri dönecekler. Gardırop Savaşları’nda büyük final sizleri bekliyor.

Hafta içi her gün Fox ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları final etabına kısa bir zaman kaldı. Yarışmacılardan biri büyük finalle yarışmanın kazananı olacak. Gardırop Savaşları’nda yarışan en dikkat çeken yarışmacılar final etabında podyuma geri dönüyorlar.

Eski yarışmacılardan Fatma Ok, Seren Yılmaz, Aycan Demirci, Luvrita Leila Marsel ve Su Sümeyye Engin final etabı için geri dönüyor. Şimdi ki yarışmacılar Fatoş Kabasakal, Nagehan Karadere ve Tuğçe Dural’la muhteşem final etabı sizleri bekliyor. Moda programının final heyecanına eski yarışmacılarında dahil olmasıyla final gecesi merakla bekleniyor.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER