Magazin > Esra Erol Mehmet ve Bahar Barışacak Mı? Aralarında Neler Yaşandı? Mehmet Programa Geri Dönecek Mi?

Esra Erol Mehmet ve Bahar Barışacak Mı? Aralarında Neler Yaşandı? Mehmet Programa Geri Dönecek Mi?

Esra Erol Mehmet ve Bahar Barışacak Mı? Aralarında Neler Yaşandı? Mehmet Programa Geri Dönecek Mi?

Mehmet Esra Erol programına dönmeyi kabul edecek mi? Mehmet Bahar’la barışmayı kabul edecek mi? Esra Erol programında Mehmet’in Bahar’la olan çok beğenilen bir ilişkisi vardı. İkilinin yarışmada çok iyi bir birliktelikleri olduğu konuşuluyordu. Fakat Mehmet’in kısa süre sonra programdan ayrıldığı görüldü. Bu konuyla ilgili Bahar’ın […]

14 Nisan 2017 - 16:01

Mehmet Esra Erol programına dönmeyi kabul edecek mi? Mehmet Bahar’la barışmayı kabul edecek mi?

Esra Erol programında Mehmet’in Bahar’la olan çok beğenilen bir ilişkisi vardı. İkilinin yarışmada çok iyi bir birliktelikleri olduğu konuşuluyordu. Fakat Mehmet’in kısa süre sonra programdan ayrıldığı görüldü. Bu konuyla ilgili Bahar’ın yapacağı açıklama merakla bekleniyordu. Bu zaman zarfında Mehmet sosyal medyadan açıklama yaparak ”aslan ormandan 3 gün ayrılınca çakallar bey olur, unutmayın ki er ya da geç efsane geri dönecek” dedi.

Yeni sezonda ayrık olarak giriş yapan çift sezonun ortalarında tekrar birlikteliklerine devam etmiştir. Daha sonra Mehmet Bahar’ı ailesiyle tanıştırmıştı. Mehmet’in programa dönmeyeceğini öğrenen Bahar aşkını yarışma dışında yerlerde aramaya başladı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?