Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Gardırop Savaşları 14 Nisan kim elendi! Haftanın birincisi kim?

Gardırop Savaşları’nda büyük final öncesi 14 Nisan 2017 Cuma günü yarışmadan kim elendi? Bu haftanın birincisi kim oldu? Detaylar haberin devamında.. Öncelikle elenen iki yarışmacının yerine geleceklerden birinin eski yarışmacı olacağı bekleniyor. Aycan Demirci’nin 5 hafta aradan sonra Gardırop Savaşları’na tekrardan geri döneceği bekleniyor. 11 Nisan Salı günü yayınlanan bölümde övgü üstüne övgü alan eski Survivor […]

Gardırop Savaşları 14 Nisan kim elendi! Haftanın birincisi kim?
12 Nisan 2017 - 13:16 'de eklendi.

Gardırop Savaşları’nda büyük final öncesi 14 Nisan 2017 Cuma günü yarışmadan kim elendi? Bu haftanın birincisi kim oldu? Detaylar haberin devamında..

Öncelikle elenen iki yarışmacının yerine geleceklerden birinin eski yarışmacı olacağı bekleniyor. Aycan Demirci’nin 5 hafta aradan sonra Gardırop Savaşları’na tekrardan geri döneceği bekleniyor.

11 Nisan Salı günü yayınlanan bölümde övgü üstüne övgü alan eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, tarzı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Karadere, jüriden 10 puan alırken, Gizem 11 puan alabildi. Oylama sonunda Fatoş Kabasakal ise en çok oyu alarak 13 puanla birinci seçilmişti. Gelelim bu hafta sonu yapılacak eleme nasıl sonuçlanacak. Heyecanla devam eden yarışmada eleme potasında Tuğçe ve Fatoş Kabasakal yer alıyor. Duyumlarımıza göre bu hafta ki elemede Tuğçe yarışmaya veda edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER