Gülşen sahneye çıktı sexsi pozlar verdi

Bu yaza “bangır bangır” şarkısıyla damga vuran Gülşen, Harbiye konseriyle sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı. Ünlü simaların da aralarında olduğu seyirciler Gülşen’e şarkı söylerken eşlik etti.Terör olaylarının yaşandığı son günlerde ünlü popçu sahneye elinde silahla çıkınca hayranları tarafından büyük tepki çekti. Terör olaylarının yaşandığı son günlerde ünlü popçu sahneye elinde silahla çıkınca hayranları tarafından büyük tepki çekti.Harbiye Açıkhava’daki konserine elinde oyuncak silahla çıkan Gülşen, “Benim silahım şarkılar, sözlerimse kurşun” dedi. Sahneye Tarkan gibi asansör sistemiyle inen Gülşen, kırmızı elbisesiyle ateş gibiydi.
Türk pop müziğinin çok başarılı süper şarkıcıları arasında yer alan ünlü popçu Gülşen Harbiye’de verdiği muhteşem konserle nefes kesti.Seksi Gülşen’in yürek hoplatan gösterisi gündeme bomba gibi düştü.
Gülşen Adeta YürekleriHoplattı Şoke Eden KıyafetleriGüzelliği ile sürekli adından bahs ettirenbaşarılı isim Gülşen ile ilgili çok önemli gelişmelerinyaşanıldığı ortaya çıktı. Gülşen, Harbiye de konser verdiflaş anlar yaşanıldı.Gülşen, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosundaöyle bir konser verdi ki…
Güzelliği ile sürekli adından bahs ettiren başarılı isim Gülşen ile ilgili çok önemli gelişmelerin yaşanıldığı ortaya çıktı. Gülşen, Harbiye de konser verdi flaş anlar yaşanıldı. Gülşen, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda öyle bir konser verdi ki…
Sabah’ta şu ifadelere yer verildi:Ünlü şarkıcı Gülşen, önceki gün Harbiye’de konser verdi. Konserinde Hakan Yıldırım imzalı üç kostüm giyen, sahneye ilk olarak kırmızı işlemeli mini elbisesi ve diz üstü kırmızı çizmeleriyle çıkan Gülşen, şöyle konuştu: “Benim silahım aşk, sözlerim de kurşun oldu hep. Dilerim bütün dünyanın da artık en büyük silahı aşk ve sevgi olur. Benim tek derdim sevgi ve bu kadar sevildiğim için dünyanın en şanslı insanıyım.” Dillerden düşmeyen tüm şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Gülşen, bu yıla damgasını vuran ‘Bangır Bangır’ şarkısını da şov eşliğinde söyledi. Konserinde rahmetli Kayahan’ın ‘Emrin Olur’ şarkısını da seslendiren popçu, “Büyük ustanın şu an aramızda olduğunu biliyorum. Bizi görüyor, hatta şu an bu sahnede olduğunu hissediyorum” dedi. Konseri izleyenler arasında Asena Erkin ile Şeyda Coşkun-Uğursay Yeğin de vardı.

Gülşen kimdir, Türk Pop Müziği sanatçısı.
Gülşen, 29 Mayıs 1976‘da İstanbul Çapa’da doğmuştur. Aslen Ordu’nun merkezinden. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadını. Ordu’da fındık bahçeleri var. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar’dır. 5-6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı. Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne girdi Ama ancak 2 yıl okuyabildi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul’da kulüplerde sahne alıyordu.
Şehremini Lisesi’nde öğrenciyken bir yandan da karate kursl dövüş sporlarına çok meraklıydı, sonunda siyah kuşak sahibi oldu.
Sahne aldığı bir akşan Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı. Böylece 1996 yılında ilk albümü “Be Adam”, Raks Müzik’ten piyasaya çıktı. Gülşen bu albümle iyi bir çıkış yakalamıştı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında “Erkeksen” adlı albümünü yayınladı. Ardından 2002 yılında yayınlan “Şimdi” isimli albümü beklenen ilgiyi göremedi.
Gülşen’in hızla yükselişi 2004 yılında çıkardığı “Of.. Of..” adlı albümle oldu. Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. Özel yaşamında çalkantılı dönemler ilk kez bu dönem başladı. 2006 yılında çıkartığı “Yurtta Aşk, Cihanda Aşk” adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı, birçok ünlü isimle yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen “Gülşen Ama Bir Farkla” adlı albümü beklenen ilgiyi görmemiş olsa da sanatçı, yaptığı kalıcı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Gülşen, “Ebru” sanatına ilgi duyuyor ve öğreniyor, Squash oynamayı seviyor. Uzak doğu sporlarından karate yaptı ve siyah kuşak sahibidir.
Gülşen, 2006 yılında yapımcı Erol Köse ile birlikte oldu. Ardından Reha Muhtar‘la birlikte oldu.
2013 yılı Şubat ayında “Beni Durdursan mı?” albümünü çıkardı. “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” isimli şarkısı liste başı olmuş ve oldukça beğeni toplamıştır.
Evlilikleri :
1. Evliliği : 1997 yılında ünlü gece kulüplerinin işletmecisi Murat Varol ile evlendi. 2000 yılında da boşandı.
2. Evliliği : Gülşen, 2007 yılında İç mimar Fahrettin Aykut ile çeşmede bir teknede evlenmiştir. 2008 yılında ayrılmışlardır.
Albümleri :
1996 – “Be Adam”
1999 – “Erkeksen”
2001 – “Şimdi”
2004 – “Of… Of…”
2005 – 2005 Özel
2006 – “Yurtta Aşk Cihanda Aşk”
2007 – Mucize
2007 – “Ama Bir Farkla”
2008 – Yapamazsan Yok
2009 – “Önsöz”
2011 – Yeni Biri
2011 – Sözde Ayrılık
2013 – Beni Durdursan mı?<

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.