Hakan Sabancı’dan 4 Ayrı Adrese Hediye

Sosyetik işadamlarından biri olan Sabancı, bugün Sevgililer Günü amacı ile çok hummalı bir hazırlık gerçekleştirdi… Çapkınlıkları ile de ünlü olan 26 yaşındaki playboy, dün İstanbul ili içerisindeki 4 farklı adrese her bir tanesi 2.000 TL’lik gül buketlerini gönderdi! Çapkınlıkları ile birlikte dillere destan olmuş bulunan Hakan Sabancı için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ayrı bir anlamı ifade etti!

Kendisi gibi sosyetik olan Aslışah Alkoçlar ile 1 senelik ilişkisi geçtiğimiz aylar içerisinde biten sosyetik playboy, ayrılığın hemen sonrasında çapkınlıkta da gaza basmış idi. Aralarında Hadise’nin de yer aldığı pek çok güzelle ismi anılan Hakan Sabancı, kuşkusuz pek çok kaçamağını da gizli bir şekilde yaptı.

Hızlı bir çapkın olmasına karşın bugünkü Sevgililer Günü’nü de hiç bir şekilde es geçmemiş olan Sabancı, dün asistanları aracılığı ile bir çiçekçiye sipariş verdiği açıklandı. Fakat işin en ilginç yanı, 26 yaşında olan playboyun 1 tane değil 4 farklı adrese gösterişli buketler gönderilmiş olmasını istemesi idi…

Hakan Sabancı ayrıca; Ulus ile birlikte Bebek, Rumelihisarı ve de Etiler’de yer alan 4 farklı adrese her bir tanesi 2.000 Lira olan 4 farklı buketin gönderilecek olmasını istedi.

Böylelikle Sabancı, bir defa daha ”dört dörtlük bir çapkın olduğunu” gözler önüne sermiş oldu.
Bu esnada Sabancı’nın çiçek yollamış olduğu adresler arasında en dikkat çekmekte bulunan ise Rumelihisarı’ydı.

Kendisinden tam 7 yaş küçük olan Sabancı ile anılmaya başlayan Hadise, sürpriz gece içinde ”Hakan, VIP minibüsü ile beni evime yollayıp çok güzel bir jest yapmış oldu. Aşk ise şimdilik yok” şeklindeki sözlerini sarf etmiş idi.

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.