İstanbul escortlar

Hanide Artık Olmayacağını Söyledi

Geçtiğimiz günler içerisinde bir gece kulübünde iyi bir şekilde eğlenirken görüntüleri ortaya çıkmış olan gelin adaylarından Hanife, yapmış olduğu son hamlesi ile birlikte bütün herkesi çok şaşırttı.

Zuhal Topal’ın sunmakta olduğu izdivaç programının gelin adaylarından biri olan Hanife’den, birkaç günden beri hiç ir şekilde haber alınamıyor idi. Sosyal medya hesabı üzerinden bu konu ile alakalı olarak flaş bir açıklama yapmış olan müzmin gelin adayı, programda içerisindeki geleceği ile alakalı kararını da çok açık bir şekilde duyurmuş oldu.

Hanife sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklaması içerisinde; ”Artık İzmir ili içinde ailem ile beraberim. Bu konular ile alakalı olarak sorular sorup durmayın ben yokum bundan sonraki süre içerisinde, ilk defa yapmıyorum ben bu açıklamayı ancak bu defa gerçekten son. Telefon numaramı da değiştirdim iş birliği yapmış olduğum firmalar bana dm üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirler” şeklindeki ifadelerine yer verdi..

Bu yapmış olduğu açıklamanın hemen sonrasında ise fenomen gelin adayının programa yeniden katılıp katılmayacağı ise çok büyük bir merak konusu oldu. Hanife geçtiğimiz günlerde bir köye yazısında adının geçmesinden dolayı çok üzüldüğünü ve böyle bir şeyi kesinlikle hak etmediğini belirtmiş, canlı yayındayken de gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamayarak ağlamıştı.

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.