Magazin > Harun Kolçak 30 Sene Sonrasında Balık Yemiş Olduğunu Açıkladı

Harun Kolçak 30 Sene Sonrasında Balık Yemiş Olduğunu Açıkladı

Harun Kolçak 30 Sene Sonrasında Balık Yemiş Olduğunu Açıkladı

Emre Saygı’nın sunmakta olduğu Talk Show programlarından ‘‘Hadi Be’’nin konuğu olarak katılan ünlü sanatçı Harun Kolçak çok önemli açıklamalar yaptı.

20 Şubat 2017 - 12:25

Emre Saygı’nın sunmakta olduğu Talk Show programlarından ‘‘Hadi Be’’nin konuğu olarak katılan ünlü sanatçı Harun Kolçak çok önemli açıklamalar yaptı. ‘‘Çeyrek Asır’’ ismine sahip albümü ile çok uzun bir aranın sonrasında sevenleriyle buluşmuş olan Harun Kolçak, canlı yayındayken Emre Saygı ve de sosyal medya kullanıcılarının sormuş olduğu sorulara çok samimi açıklamalar yaptı.

“Ben bedenimin yaşımı hiç bir şekilde ciddiye almıyorum halen Kadıköy ilçesinde rock dinlemekte olan serseri bir çocuğum. Yaşımı yalnızca hastanede yatmakta olduğum günlerde hatırladım”  ifadelerine yer verdi. Sonrasında ise; ”Benimde sahnenin öncesinde yapmış olduğum bazı ritüellerim mevcut. Kulisimde mum bulunmadan sahneye çıkmam ve de kulisimin  çok sessiz olması gerekli. Öteki sanatçıların tam aksine sahne öncesinde alkol hiç bir şekilde kullanmıyorum. Kendimi  ise doğanın efendisi değilde doğanın  ta kendisi olarak görmekteyim” şeklinde konuştu. Balık ile ilgili olarak ise;  ”Kemoterapi gördüğüm esnada doktorum  bana yüksek hayvan proteini alman gerekli dedi ancak vejetaryen olduğumdan dolayı en ünlü restaurantlardan getirilmiş olan etleri bile hiç bir şekilde yiyemedim. Ancak yalnızca tam 30 sene sonra ilk kez balık yedim” ifadelerini kullandı.  Alışveriş ile ilgili olarak; “ Ben kendimi ödüllendirmeyi istediğimde alışveriş yapmaktayım. Alışverişi çok  fazla seviyorum ancak artık bu bir zaafa dönüştü bu sebeple kredi kartlarımı  da hızlıca iptal ettirdim” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?