Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Her Hayat Görüşüne Uygun 100 TL’i Geçmeyen Sonbahar Elbiseleri

Her sonbahar olduğu gibi bu sonbahar da modada yeni renkler, yeni trendler görücüye çıktı. Özellikle kahverengi tonların ve kırık beyazların hakim olacağı yeni sonbahar kıyafetlerinde bayanlar için elbiseler, erkekler içinse hırkalar ön planda olacak. Fiyat konusunda ise oldukça ekonomik, 100 TL’yi geçmeyen elbiseler, hırkalar şimdiden gardırobumuzun enleri arasına girdi bile. 2017 sonbahar modasında kadın ve […]

Her Hayat Görüşüne Uygun 100 TL’i Geçmeyen Sonbahar Elbiseleri
05 Kasım 2017 - 2:13 'de eklendi.

Her sonbahar olduğu gibi bu sonbahar da modada yeni renkler, yeni trendler görücüye çıktı. Özellikle kahverengi tonların ve kırık beyazların hakim olacağı yeni sonbahar kıyafetlerinde bayanlar için elbiseler, erkekler içinse hırkalar ön planda olacak. Fiyat konusunda ise oldukça ekonomik, 100 TL’yi geçmeyen elbiseler, hırkalar şimdiden gardırobumuzun enleri arasına girdi bile.

2017 sonbahar modasında kadın ve erkek trendleri

Trendlere yakından bakacak olursak 2017 sonbahar modasına uzun elbiseler, pamuklu hırkalar damga vuruyor. Özellikle kahverengi ve tonlarında geçişleri olan yani tona ton olarak tasarlanan hırkalar erkeklerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında kendine yer buluyor. LC Waikiki indirim görenler bölümünde bolca hırka seçeneği erkek moda severleri bekliyor.

Kadın moda severler ise bu sonbahar çeşit çeşit elbiseler ile boy gösterecekler. Özellikle muhafazakâr kesime hitap eden ve tesettür giyimin vazgeçilmezi olan uzun, bol kesim elbiselerde başta kırık beyaz ve pastel renkler dikkat çekiyor. Modanisa indirim seçenekleri arasında elbiselere geniş yer verilmesi 2017 sonbahar modasının da trend alarmını vermiş oluyor. Özellikle uzun, bol kesim ve kapalı yaka özellikleri taşıyan elbiselerin kol boyları ise yine uzun ve bilekten manşetli olarak göze çarpıyor.

Sonbahara girerken giyim hususunda nelere dikkat edilmelidir?

Peki, 2017 sonbahar modasına ayak uydurukken aksesuar bakımından nelere dikkat etmeli, moda olanı kendi tarzımızla nasıl buluşturmalıyız? Sorunun erkeler için cevabı fularlardan geçiyor. Hırkalarını şık fularlar ile tamamlayan erkek moda severler, özellikle kadife ve koyu tonlarda pantolon seçimi ile de hırkalarının daha güzel görünmesini sağlayabilirler. Uzun ve salaş hırkaları ise ince atkılarla destekleyebilirler.

Kasınlar ise açık tonlardaki elbiselerini yüksek topuk çizmeler, gösterişli kemerlerle tamamlayarak 2017 sonbahar modasını kendi dokunuşları ile özelleştirebilirler. Ayrıca çanta seçiminde bavul modeller kullanarak ya da sırt çantası tercih ederek elbiselerine daha genç, daha dinamik bir görüntü verebilirler.

Takı konusunda ise altından vazgeçerek daha çok boncuk, deri ip, renkli taşlardan oluşan uzun kolyeleri tercih etmeleri elbiselerinin öne çıkarken takılarının arka planda kalmamasını sağlar.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER