Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hülya Avşar’ın bu akşamki konuğu ”Tolgahan Sayışman”

Star Tv’nin sevilen programı ”Bir Hülya Avşar Sohbetine” bu akşam ünlü oyuncu Tolga Sayışman konuk oluyor. Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve Asla Vazgeçmem gibi dizilerde başrolde yer alan yakışıklı oyuncu bilinmeyen taraflarını tüm açıklığıyla Hülya Avşar’a anlattı. Çocukluk yıllarında evine nasıl katkıda bulunduğunu anlatan Sayışman, camcıda çıraklık sokaklarda su sattım dedi. Uluslararası düzenlenen […]

Hülya Avşar’ın bu akşamki konuğu ”Tolgahan Sayışman”
13 Nisan 2017 - 15:16 'de eklendi.

Star Tv’nin sevilen programı ”Bir Hülya Avşar Sohbetine” bu akşam ünlü oyuncu Tolga Sayışman konuk oluyor. Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve Asla Vazgeçmem gibi dizilerde başrolde yer alan yakışıklı oyuncu bilinmeyen taraflarını tüm açıklığıyla Hülya Avşar’a anlattı.

Çocukluk yıllarında evine nasıl katkıda bulunduğunu anlatan Sayışman, camcıda çıraklık sokaklarda su sattım dedi. Uluslararası düzenlenen Erkek Güzellik Yarışması’na nasıl katıldığından da bahseden yakışıklı oyuncu ”O dönemde üniversite kantinindeki yakışıklı çocuğa gaz verdiler” dedi.

Hülya Avşar’ın sorularına tüm açıklığıyla cevap veren Sayışman, evlilik kararını nasıl verdi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 23:30’dan itibaren Bir Hülya Avşar Sohbeti’nde.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER