baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

İrem Derici İle Alakalı İddialar Gerçekmiş

Geçtiğimiz ay içerisinde bıçak altına yatıp göğüs estetiği yaptırmış olduğu ortaya çıkan sevilen şarkıcılardan İrem Derici konuk olarak katılmış olduğu bir canlı yayın programı içerisinde kendisi ile alakalı olarak yapılan bütün iddiaları kesin bir dil ile doğruladı.

Son dönemler içerisinde vermiş olduğu kilolar ile dikkat çekmeyi başaran ünlü popçulardan İrem Derici’nin geçtiğimiz ay Fulya’da bir tane özel hastaneye gidip estetik operasyon geçirmiş olduğu iddia edilmiş idi. İrem Derici ise, konuk olarak katılmış olduğu canlı yayın programı içerisinde bir tane izleyicinin yöneltmiş olduğu ”Silikonlarını ne kadara yaptırdın?” şeklindeki sorusunun karşısında çok kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

Vermiş olduğu dobra cevaplar ile çok iyi bir şekilde tanınan ünlü popçu İrem Derici, olayı kolay bir şekilde geçiştirmek yerine; ”Bende herhangi bir problem kesinlikle yok. Bunları çok iyi bir şekilde konuşabilirim, biliyorsun sende beni” şeklindeki cevabını verdi. İrem Derici daha sonrasında ise estetik operasyon geçirmiş olduğu iddialarını kesin bir dil ile doğrulayıp; ”Operasyonu aslında gizlemeyi istiyordum lakin o gün Gülşen 2 üst katımda oğlunu dünyaya getirmiş olduğundan dolayı hastaneye ziyarete gelmiş olanlar benimde durumumu öğrendiler.” ifadeleri ile birlikte bu konuyla alakalı olarak özel bir açıklamada bulunmuş oldu..

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>