Magazin > İrem Derici’den Düğün Sektörü Açıklaması

İrem Derici’den Düğün Sektörü Açıklaması

İrem Derici’den Düğün Sektörü Açıklaması

10’ncu sanat senesi içerisinde 5. solo albümlerinden ”Zincirimi Kırdı Aşk” ile birlikte sevenlerine sürpriz yapmış olan Mustafa Ceceli, albümün ilk konserini ise 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptı.

16 Şubat 2017 - 13:30

10’ncu sanat senesi içerisinde 5. solo albümlerinden ”Zincirimi Kırdı Aşk” ile birlikte sevenlerine sürpriz yapmış olan Mustafa Ceceli, albümün ilk konserini ise 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptı. Ceceli söz ile müziği Sezen Aksu’ya ait olduğu açıklanan ”Ayşe” adlı şarkısını ön sıra içerisinde kendisini izlemekte olan annesi Ayşe Ceceli’nin gözlerinin içine bakıp söyledi.

Mustafa Ceceli’ye bu konserin 2. bölümü içerisinde ”Kıymetlim” isimli şarkısında düet yapmış oldukları İrem Derici de eşlik etti. Şarkının hikayesini sahne üzerinde anlatmış olan İrem Derici; ”Bu şarkıyı ilk dinlemiş olduğumda Sinan Akçıl’a ”Öldürürüm ben seni, bu bizim Mustafa ile senelerdir beklediğimiz düet bir şarkı” ifadelerine yer verdim. Bugün ise burada gördük ki bu kararımızda hiç bir şekilde yanılmamışız” şeklinde konuşmasını sürdürdü. Mustafa Ceceli ve de İrem Derici sahne sonrasında beraber gazetecilerin sormuş olduğu sorularını da cevapladılar. İrem Derici bir sorunun sonrasında açıklama yapar iken; ”Daha önceki dönemlerde düğün sektörü benim şarkılarım ile birlikte benim elimde idi. Ayla Çelik ise bir dönem araya girmeyi başardı. Şimdi ise tekrardan Mustafa geriye aldı. Bu duruma fazlası ile gıcık olmaya başladım aslında” ifadelerine yer vererek bütün herkesi de güldürmeyi başardı..

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?