Magazin > KARDEŞİM BENİM 2 izle

KARDEŞİM BENİM 2 izle

KARDEŞİM BENİM 2 izle

Söz konusu, komedi ile harmanlanmış romantik unsurlar içeren bir film olduğunda, Türk filmleri içindeki son dönem oyuncular gerçekten de olağan üstü işler ortaya koymayı başarmaktadır. Genç kızların da son on yıl içindeki en büyük gözlerinden biri olan Burak Özçivit’in, ünlü pop şarkıcısı ve aynı zamanda […]

31 Ocak 2018 - 22:57

Söz konusu, komedi ile harmanlanmış romantik unsurlar içeren bir film olduğunda, Türk filmleri içindeki son dönem oyuncular gerçekten de olağan üstü işler ortaya koymayı başarmaktadır. Genç kızların da son on yıl içindeki en büyük gözlerinden biri olan Burak Özçivit’in, ünlü pop şarkıcısı ve aynı zamanda yine o da genç kızların göz bebeği olan Murat Boz ile bir araya gelerek ortaya koyduğu film olan Kardeşim Benim; ilk filmin ardından ikincisi ile seriye bağlamış gibi de görünmektedir. Kardeşim Benim 2 filmi izle diyenlerin şiddetli tavsiyeleri etki altına aldıkları kitle de yine çoğunluğu gençlerden ve özellikle bayan izleyicilerden mürekkep olmaktadır.

Dostluğun, ailenin, aşkın ve komedinin eşsiz bir üslup ile yoğrulmak sureti ile ele alınarak anlatıldığı Kardeşim Benim 2 izle, ilk filmin bir tık daha üzerine çıkmayı da başarmış bulunmaktadır. Son derece samimi bir film olan Kardeşim Benim 2 full izle seçeneğini tercih eden türün sevenleri, artık sinema salonlarındaki gösterime sona ermek üzere olan filmi, ya henüz gösterimde olduğu az sayıdaki salonda yakalayıp izleyip ya da şansını internet üzerindeki film platformlarında aramak olacaktır.

2017 Kardeşim Benim 2 filmi yılı olduğu kadar, 2018 yılının içinde bulunduğumuz bu ilk günlerinde de aynı etkiyi gösterdiği ortadadır. Vakit kaybetmeden, Kardeşim Benim 2’yi izleyin ve izletin deriz!

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?