Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftine Dudak Uçuklatan Teklif

Geçtiğimiz günler içerisinde dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftine tam 7 Milyon liralık reklam teklif yapıldı. Cunda adasında geçtiğimiz günler içerisinde muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftine reklam teklifleri gelmeye devam ediyor. Ünlü çiftin 7 Milyon TL tutarındaki bir reklam teklifine evet dediği öne […]

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftine Dudak Uçuklatan Teklif
24 Mayıs 2016 - 15:13 'de eklendi.

Geçtiğimiz günler içerisinde dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftine tam 7 Milyon liralık reklam teklif yapıldı.

Cunda adasında geçtiğimiz günler içerisinde muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftine reklam teklifleri gelmeye devam ediyor. Ünlü çiftin 7 Milyon TL tutarındaki bir reklam teklifine evet dediği öne sürüldü.

Yaklaşık olarak 1,5 yıllık mutlu birlikteliklerini evlilik ile sonuçlandıran Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’na reklam teklifleri yağmaya devam ediyor.
Bir çok önde gelen markanın yakın markajında olan ünlü çift, sürpriz sayılabilecek bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşmaya göre ünlü çift, önümüzdeki günler içerisinde önde gelen bir beyaz eşya firması için reklam çekimlerinde yer alacak. Öne sürülenlere göre Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu bu reklam çekimleri için tam 7 milyon TL ücret alacağı öğrenildi.

sinemkobalic

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER