Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Konsere Çıkmadığı İçin Davalık Olacak

Almanya’da verecek olduğu konseri son anda iptal etmiş olan İrem Derici, kendisine dava açılacak olduğunu öğrendi. Ünlü

Konsere Çıkmadığı İçin Davalık Olacak
17 Şubat 2017 - 15:10 'de eklendi.

Almanya’da verecek olduğu konseri son anda iptal etmiş olan İrem Derici, kendisine dava açılacak olduğunu öğrendi. Ünlü ve başarılı popçunun, organizatörleri bu davadan vazgeçmeleri amacı ile ikna etmeye çalıştığı da iddialar arasında yer alıyor.

Almanya’da yer alan SV Wiesbaden 07 spor Kulübü’nün yararına düzenlenmiş olan gecedeki konserini iptal etmiş bulunan İrem Derici’nin; ”Burası adeta bir ahır gibi, burada kesinlikle sahne almam” demiş olduğu öne sürülmüş idi. Takvim Gazetesi’nin yapmış olduğu özel bir haberine göre; konser amacıyla peşin olarak almış bulunduğu 15.500 euro’yu da (yaklaşık 60.000 lira) iade etmemiş olan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz pazartesi gününde parayı organizatörlere geri verecek olduğunu söylese bile bu sözünde durmadı.

Menajeri aracılığı ile Almanya’da yer alan organizatörlerle temasa geçmiş olan İrem Derici’nin, aleyhine dava açılmaması amacı ile kendisini Almanya’ya davet etmiş olan kulüp yöneticilerini ikna etmeye çalışmakta olduğu öğrenildi.

İrem Derici’nin ayrıca sosyal medya üzerinde yaptığı açıklama üstüne konuya Facebook üzerinden açıklık getirmiş olan organizatörlerden Volkan Yurtseven; ”Bir takım yayın kuruluşları İrem Derici’nin yapmış olduğunu üzerini kapatmaya çalışmakta. Spor kulübümüzün yararına düzenlenmiş olan gecede yaşanan bu tatsız olay için, mekanda yer alan kanserli ve de engelli çocukların şahit olması ise beni fazlası ile üzdü. Bu işin peşini ise hiç bir şekilde bırakmayacağız. Mücadelemizi devam ettireceğiz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER