Kristen Stewart’tan Eşcinsellik İle Alakalı Açıklama

Oyunculardan Kristen Stewart, özel yaşamına karşı takıntılı olduğunu iddia etmekte bulunduğu Trump’ın hakkında; ”Beni o zamanlarda sevmediysen şimdi hiç bi şekilde sevmeyeceksin. Çünkü çok daha fazla eşcinselim” ifadelerine yer verdi. Daha öncesinde ”bir kadın ile flört etmek” ve de ”kız arkadaşım” tarzındaki ifadeler kullanmış olan oyuncu, ilk defa ”eşcinselim” şeklinde bir açıklama yaptı.

‘‘Alacakaranlık’’ filmi içerisindeki rol arkadaşlarından Robert Pattinson ile yaşamış bulunduğu aşkla senelerce isminden söz ettirmeyi başaran başarılı oyuncu, bu ilişkinin hemen sonrasında Alicia Cargile, şarkıcılardan St. Vincent ve de ünlü model Stella Maxwell ile beraber oldu.

Daha öncesinde Robert Pattinson ile ilişkisine yönelik Twitter üstünden yorum yapmış bulunan Donald Trump’ın mesajlarını hatırlatış olan oyuncu, Trump’a şu şekilde seslendi;
”Donald, eğerki beni o zamanlarda sevmediysen şimdi hiç bir şekilde sevmeyeceksin, çünkü Saturday Night Show’u sunmaktayım ve ben fazlası ile eşcinselim ahbap.”

Trump ise, 2012 senesi içerisinde attığı bir tweette; ”Herkes bilmekte ki Robert Pattinson’un Kristen Stewart’ı bırakmış olmasının gerektiği konusunda fazlasıyla haklıyım. Birkaç sene içerisinde Pattinson bana teşekkür etmek isteyecek. Akıllı olmalısın Robert” şeklindeki ifadelerine yer vermişti. Stewart ve de Pattinson hakkında yapmış olduğu yorumlardan bir ötekisi ise; ”Herkes benden çok daha fazla Kristen&Stewart hakkında konuşma gerçekleştirmemi istiyor. Şunu belirtmekten daha fazlası içinse kesinlikle zamanım bulunmuyor: Robert, sen onu kesinlikle terk et. Seni aldattı ve de bunu tekrar yapacak” biçimindeydi.

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.