Magazin > Kurtlar Vadisi Vatan filmi nerede çekiliyor?

Kurtlar Vadisi Vatan filmi nerede çekiliyor?

Kurtlar Vadisi Vatan filmi nerede çekiliyor?

Pana Film yapımcılığında sinemaseverlerle buluşacak olan ”Kurtlar Vadisi Vatan” filminin çekimlerine başlandı. Necati Şaşmaz’ın başrolünde yer alacağı Kurtlar Vadisi Vatan’ın çekimleri Nisan ayı itibarıyla başladı. Ekip kamera karşısına geçerken, yapımın seti merak konusu haline geldi. Filmin Temmuz 2017’de vizyona gireceği iddia edilse de bu tarihe yetiştirilebilecek […]

16 Nisan 2017 - 18:44

Pana Film yapımcılığında sinemaseverlerle buluşacak olan ”Kurtlar Vadisi Vatan” filminin çekimlerine başlandı. Necati Şaşmaz’ın başrolünde yer alacağı Kurtlar Vadisi Vatan’ın çekimleri Nisan ayı itibarıyla başladı. Ekip kamera karşısına geçerken, yapımın seti merak konusu haline geldi.

Filmin Temmuz 2017’de vizyona gireceği iddia edilse de bu tarihe yetiştirilebilecek olması imkansız. Ancak muhtemelen yılın sonlarına doğru vizyona girmesi kesin gözle bakılıyor. Filmin ilk etap çekimleri Antalya’da kurulan sette başladı. Ama ilk etap çekimleri tamamlandıktan sonra filmin İstanbul ve Ankara’da çekimlerinin devam edeceği bekleniyor. Bir başka iddaaya ve hazırlanan senaryoya göre bazı sahnelerin yurtdışında çekileceği söylentiler arasında. Filmde Necati Şaşmaz’ın yanı sıra Cahit Kayaoğlu, Ertuğrul Şakar ve Erhan Ufak yer alacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?