Magazin > Mahkemeden Sonra İlk Defa Konuştu

Mahkemeden Sonra İlk Defa Konuştu

Mahkemeden Sonra İlk Defa Konuştu

Oyunculardan Filiz Taçbaş’ın davasının taraflarından biri olan Mehmet Fatih Taşçı, mahkeme sonrasında ilk defa kameraların karşısına çıktı.

18 Şubat 2017 - 15:18

Oyunculardan Filiz Taçbaş’ın davasının taraflarından biri olan Mehmet Fatih Taşçı, mahkeme sonrasında ilk defa kameraların karşısına çıktı. Filiz Taçbaş’ın burada bir şov yaptığını nitelendirmiş olan Taşçı; ”Mahkemenin çıkışında Filiz hanımın bir anda baygınlık geçirmesi daha sonrasında ise adliyenin önünde tüm basının çağrılmış olması göstermekteydi ki; büyük bir şovun hazırlığı yapılmıştı” ifadelerine yer verdi.. Taşçı’nın Avukatı görevindeki Ufuk Dikbaş da, karar sonrasında yaşanmış olanların reklam maksatlı olduğunu savundu. Dikbaş sonrasında ise; ”Filiz hanım belki de milyonlarca lira ödese yapamayacağı reklamı bu davanın sonunda yapmıştır” ifadelerini kullandı.

İstanbul’daki 12. Ağır Ceza Mahkemesinde görülmüş olan ve de dün sonucu açıklanan davanın taraflarından biri olan Mehmet Fatih Taşçı, Avukatı görevindeki Ufuk Dikbaş ile beraber olay ve davaya yönelik çeşitli açıklamalar gerçekleştirdi.

Yaşananlar ile alakalı olarak maddi ve de manevi tazminat davası açacak olduklarını belirten Taşçı; ”Adeta küçük bir filmi çevirdiler. Hakkımızda atılmış olan iftiralara karşı da bir suç duyurusunda bulunacağım” ifadeleri ile konuştu.

Karşı tarafın bir demogoji yapmış olduğunu da savunan Mehmet Fatih Taşçı’nın Avukatı görevindeki Ufuk Dikbaş; ”Duruşmadan hemen sonra bir takım tavır ve de davranışlarda bulunuldu. Bu tavır ile davranışlar komple şovdan ibaret olarak müvekkilimin hakkında da yersiz ve de suç sebebi oluşturacak isnatlarda bulundular.” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?