Magazin > Mert Fırat ve Kerem Alışık, Arif V 216 Kadrosuna Dahil Oldu!

Mert Fırat ve Kerem Alışık, Arif V 216 Kadrosuna Dahil Oldu!

Mert Fırat ve Kerem Alışık, Arif V 216 Kadrosuna Dahil Oldu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ”Arif V 216” filmine iki ünlü yeni oyuncu daha dahil oldu. Cem Yılmaz, İnstagram hesabından Arif V 216’nın oyuncu kadrosunu duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal’a oyunculuk teklifi götüren Cem Yılmaz bugünde iki yeni ismin kadroya dahil olduğunu açıkladı. […]

15 Nisan 2017 - 14:08

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ”Arif V 216” filmine iki ünlü yeni oyuncu daha dahil oldu. Cem Yılmaz, İnstagram hesabından Arif V 216’nın oyuncu kadrosunu duyurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal’a oyunculuk teklifi götüren Cem Yılmaz bugünde iki yeni ismin kadroya dahil olduğunu açıkladı. Ünl oyuncu Kerem Alışık ve Mert Fırat gelecek yıl sinemaseverlerle buluşacak olan Arif V 216’nın kadrosuna katıldı. Çok yakında çekimleri başlayacak olan filmin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz ile Ozan Güven’in yanı sıra Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Gupse Özay, Mert Fırat, Can Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah, Ediz Hun ve Kerem Alışık yer alacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?