Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Mert Fırat ve Kerem Alışık, Arif V 216 Kadrosuna Dahil Oldu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ”Arif V 216” filmine iki ünlü yeni oyuncu daha dahil oldu. Cem Yılmaz, İnstagram hesabından Arif V 216’nın oyuncu kadrosunu duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal’a oyunculuk teklifi götüren Cem Yılmaz bugünde iki yeni ismin kadroya dahil olduğunu açıkladı. Ünl oyuncu Kerem Alışık ve Mert Fırat gelecek yıl sinemaseverlerle […]

Mert Fırat ve Kerem Alışık, Arif V 216 Kadrosuna Dahil Oldu!
15 Nisan 2017 - 14:08 'de eklendi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ”Arif V 216” filmine iki ünlü yeni oyuncu daha dahil oldu. Cem Yılmaz, İnstagram hesabından Arif V 216’nın oyuncu kadrosunu duyurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal’a oyunculuk teklifi götüren Cem Yılmaz bugünde iki yeni ismin kadroya dahil olduğunu açıkladı. Ünl oyuncu Kerem Alışık ve Mert Fırat gelecek yıl sinemaseverlerle buluşacak olan Arif V 216’nın kadrosuna katıldı. Çok yakında çekimleri başlayacak olan filmin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz ile Ozan Güven’in yanı sıra Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Gupse Özay, Mert Fırat, Can Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah, Ediz Hun ve Kerem Alışık yer alacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER