Merve Özbey Plato AVM İçerisinde Hayranlarıyla Konuştular

Farkındalık Stüdyosu’nun yapmış olduğu organizasyonu öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplamış olan Merve Özbey; ”Şubat ayının sonunda mart ortası gibi ‘‘Boynun Borcu’’ adlı şarkıyı çıkartacağım. Fazlası ile bomba bir şarkıyla, çok iddialı bir şekilde geliyorum. Benim para kazanmak gibi herhangi bir kaygımda yok. Bu sebeple içime sinen bütün şarkıları söylüyorum. Aslında büyük sürpriz ise bu single’ın hemen sonrasında Türk Sanat Müziği ile alakalı bir albümü çıkartacağım. Bana süreli olarak ”Sen kimsin ki bir anda Türk Sanat Müziği albümü yapacaksın?” demiş olanlar oldu ancak albüm çıktıktan sonra hepsi çok fazla pişman olacak” ifadeleri ile konuştu.

Daha sonrasında sevenleriyle Plato AVM sahnesi içerisinde buluşan Merve Özbey, Yasemin Şefik’in de sormuş olduğu sorularına cevap verdi. Duygusal olan bir kadın olduğunu açıklayan şarkıcı; ”Halının üzerine bile şarkı yazabilirim’” ifadelerine yer verdi..

Ünlü popçulardan Demet Akalın ile alakalı da konuşmuş olan Merve Özbey; ”Demet Akalın’ın 5 sene boyunca ekmeğini yedim. ‘’Bu şarkıyı kesinlikle ben söyleyeceğim” dedikten hemen sonra nasıl olmaz diyebilirim ki? Sonuç olarak ona bir minnet borcum bulunuyor. 1 tane değil 10 tane şarkım Demet’e feda olsun! Bu açıklamayı da yapması onun yapması büyüklüğünden dolayıdır” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Daha sonrasında hayranlarına imza dağıtmış olan Özbey’e, bir hayranının tarafından milli futbolculardan Arda Turan’ın Barcelona forması imzalatılmış olması dikkatleri çekti.

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.