Magazin > Müge Anlı 17 Nisan Fatma Demir’in Katili Kim? Bulundu Mu Kim Öldürdü Nejla Katil Mi

Müge Anlı 17 Nisan Fatma Demir’in Katili Kim? Bulundu Mu Kim Öldürdü Nejla Katil Mi

Müge Anlı 17 Nisan Fatma Demir’in Katili Kim? Bulundu Mu Kim Öldürdü Nejla Katil Mi

17 nisan pazartesi programında Müge Anlı yeni bir cinayeti gün yüzüne çıkarmak için harekete geçti. Fatma Demir’i kim öldürdü? Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 nisan’da Fatma Demir’in katili bulunması için araştırılmaya başlandı. Şimdiye kadar tüm taşları yerine […]

17 Nisan 2017 - 14:50

17 nisan pazartesi programında Müge Anlı yeni bir cinayeti gün yüzüne çıkarmak için harekete geçti. Fatma Demir’i kim öldürdü?

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 nisan’da Fatma Demir’in katili bulunması için araştırılmaya başlandı. Şimdiye kadar tüm taşları yerine oturtan Müge Anlı hedeflerin Nejla’yı gözderdini buldu. Şuan için tek zanlı olarak Nejla görülürken bu genç kadının konuşmaması tüm dikkatleri üzerine çekti.

Tek zanlı durumunda olan Nejla’nın eşi Arif Bey telefonla programa bağlanarak eşiyle ilgili tüm sorulara net bir cevap vermeye çalıştı. Nejla Hanım’ın telefon kayıtları kontrol altına alınırken dinlemelerden Fatma Demir’in katili olması ihtimali daha da güçlendi. Nejle her defasında katilin kendisi olmadığını söylüyor fakat diğer yandan da gerçek katilin kim olduğunu biliyor iddiları ortaya atılıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?