Magazin > Nur Bozar Evlendi Manevi Annesi Düğüne Gelmedi

Nur Bozar Evlendi Manevi Annesi Düğüne Gelmedi

Nur Bozar Evlendi Manevi Annesi Düğüne Gelmedi

Bu tarz benim yarışması çokça bilinen ve de yarışmaya başlandığı ve de kanallara çıktığı ilk günden buyana izlenme rekorları kırıyor. Ve de bu durumdan dolayı da sıklık ile hemen her gün kanal da izlenmeye de devam ediyor. Bu neden ile birçok güzel yarışmacının olduğu bu […]

14 Eylül 2016 - 14:58

Bu tarz benim yarışması çokça bilinen ve de yarışmaya başlandığı ve de kanallara çıktığı ilk günden buyana izlenme rekorları kırıyor. Ve de bu durumdan dolayı da sıklık ile hemen her gün kanal da izlenmeye de devam ediyor. Bu neden ile birçok güzel yarışmacının olduğu bu yarışma da yarışan kızlar tanınmakta.

Nur bozan geçen yıllar da Gökhan Şener ile nikâh masasına oturdu. Ve yarışma esnasın da nur yerli taşın nur a kızım diye hitap ettiği fakat nikâha katılmadığı da gözden kaçmadı. Bu nikâha bu çiftin yakınları ve de aile dostları da katıldı. Düğünün en sonun da ise bu ünlü çift objektiflere poz vermekten de kendini alıkoymadı. Bu nikâha aynı zaman da jüri üyesi de olmakta olan Uğurkan Erez de katıldı.

Nikâh sonun da damat dünyanın en güzel kızı ile evlendim ve en güzel günümüz demesi de ilgi çekti. Nurun çok özel bir kız olduğunu ve de onu çok sevdiğini de eklemeden geçemedi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?