Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Nusret O Halıyı da Tuzladı

Laureus Spor Ödülleri, Monaco içerisinde düzenlenmiş olan görkemli gece ile birlikte sahiplerini buldu.

Nusret O Halıyı da Tuzladı
15 Şubat 2017 - 19:00 'de eklendi.

Laureus Spor Ödülleri, Monaco içerisinde düzenlenmiş olan görkemli gece ile birlikte sahiplerini buldu. Geceye ise, tuzlama hareketi ile birlikte küresel bir çapta fenomen durumuna gelmeyi başaran Nusret Gökçe de davetli olarak katıldı. Sporun yıldızları ise, Türk konuğa çok büyük bir ilgi gösterdi.

Laureus Dünya Sporu Ödülleri, spor dünyasının bütün yıldızlarını Monaco içerisinde bir araya getirmiş oldu. Törene davet edilmiş olanlardan bir tanesi de, tuzlama hareketi ile birlikte küresel çapta fenomen durumuna gelmeyi başaran Nusret Gökçe idi.

Nusret Gökçe, bu törenin resmi twitter hesabı üzerinden, ”Bakın bakalım Laureus’un kırmızı halısını kim tuzlamış?” şeklindeki mesajı ile birlikte tanıtıldı.

Yapmış olduğu tuzlama hareketi ile birlikte sosyal medya üzerinde birden bire üne kavuşmayı başaran Nusret Gökçe, spor dünyasının bütün yıldızlarının çok büyük bir ilgisini de topladı. Laureus Spor Ödülleri’ne katılmış olan sporcular arasında yerini alan İrlandalı ragbi oyuncularından Brian O’Driscoll ise Nusret’le fotoğraf çektirmiş olan ünlüler arasına katıldı.

Nusret Gökçe ayrıca sonrasında ise, Amerika Birleşik Devletleri’nin jimnastik starlarından biri olan Simone Biles’ın yemeğine de sosyal medya da bir hayli ünlü olan tuzlama hareketi ile birlikte bir tuz döktü. Laureus Spor Ödülleri ile birlikte daha da göz önüne çıkmayı başaran Nusret bu ödül gecesi ile ilgili başka bir paylaşım yapmadı

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER