O Ses Türkiye başvuru formu nasıl doldurulur? O Ses Türkiye Başvuru 2016

Günümüzün en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye’ye başvurmak isteyenler bu haberimizi okuyarak doğru bir şekilde başvurusunu gönderebilir. TV 8 kanalının sevilen ve reytingleri altına üstüne getiren ses yarışması O Ses Türkiye başvuru formu nasıl doldurulur? O Ses Türkiye’ye başvururken nelere dikkat etmeliyiz? İnternet üzerinden başvuru nasıl yapılır? Şartlar nelerdir?

Başvuru formunu açtığınızda sizden bir çok bilgi istenmekte. Bu bilgilerin bazılarının yanında kırmızı yıldız bulunmaktadır. Bu demek oluyor ki istenen o bilgi zorunlu bir bilgidir. Kırmızı yıldız bulunmayan satırlar ise opsiyonel yani kişinin doldurması zorunlu olmayan alanlardır. Hemen inceleyelim.

Ad, soyad, doğum tarihi, yaşadığınız ülke ve şehir ve e-posta bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmak zorunludur. Bu bilgiler O Ses Türkiye başvuru formunun en önemli alanlarıdır ve doğru doldurulması gerekir.

Kişi opsiyonel olarak Twitter ve Facebook hesabını istenen satırlara yazabilir. Bundan sonra cinsiyetiniz, ev/iş/cep telefonunuzu doğru bir şekilde doldurmak zorunludur.

Medeni haliniz ve çocuk sayınız gibi bilgiler istense de doldurmanız zorunlu değildir. Ancak dolu ve güzel bir başvuru formu için bu bilgileri eksiksiz geçmeniz gerekir.

Daha sonra sizden daha önce her hangi bir televizyon programına katılıp katılmadığınızı belirtmeniz istenir. Bu bilgilerde zorunludur. Doğru olarak doldurulması gerekir. Bir topluluk karşısında sahne alıp almadığınız bilgisi de sizlerden zorunlu olarak istenir.

Bundan sonrasında sizlerin müzik ile ilgili hayatınız sorulur. Müzik eğitiminiz, müzik alanında profesyonelliğiniz ve her hangi bir ünlü ile müzik alanında çalışma yapıp yapmadığınız sorulur. Bunlar da zorunludur. Müzik ile ilgili bir kaç detaylı ve zorunlu sorudan sonra bir işe başvuru yapar gibi size bazı sorular daha sorulur. Bunlar; O Ses Türkiye’ye neden katılmak istediğinizden, sizlerin değer verdiği en önemli insan sorularına kadar uzanan ve eğlenceli sorulardır.

Bunların yanı sıra O Ses Türkiye’ye videolu başvuru yapabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linklerden başvuru yapın!

Başvuru formu:  http://www.tv8basvuru.com/basvuru/o-ses-turkiye/2

Videolu başvuru formu:  http://www.tv8.com.tr/yarisma-basvurusu-yap

Related Articles

1 Yorum

  1. İsim *

    Müzik ile ilgim olmadı hayat şartlarından dolayı ama herzaman hayalimde olan bir yaşam kaynağım kendime ve sesime güveniyorum 1 şans verseniz olmuyormu selamlar iyi akşamlar

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.