Rüzgar Erkoçlar Evleniyor

Bir zamandır beraber olduğu 24 yaşında bulunan sevgilisi Tuğba Beyazoğlu’na sürpriz bir evlilik teklifinde bulunmuş olan oyunculardan Rüzgar Erkoçlar ”evet” cevabını aldı.

14 Şubat tarihi içerisindeki Sevgililer Günü’nü kutlamak amacı ile gittikleri yerde Rüzgar Erkoçlar’dan evlilik teklifi almış olan Tuğba Beyazoğlu, çok büyük bir şaşkınlık yaşamış oldu. Gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamayan Beyzaoğlu ise sevgilisine ”evet” cevabını verdi.

Tuğba Beyazoğlu ise, o anı ve de duygularını Instagram hesabı üzerinden kaleme aldığı bir yazı ile anlattı. İşte Beyzaoğlu’nun yapmış olduğu o özel paylaşımı;

”Sonsuzluğa kadar evet! Oysa ki sadece öylesine gitmiştik… Mekan içerisinde Sevgililer Günü sebebiyle bir karikatürist bulunuyordur. Masamızın ayarlanmasını beklemekte olduğumuz anda, zaman doldururken ”kendimizi de bir çizdirelim” dedik. Aslında bütün her şey bir planmış… Her şey daha önceden ayarlanmış… Önümde duran Televizyon ekranında ”HEY!” dedi bir adam ve de başladı… Ağladım ve durdum. İzlerken sanki yok oldum. O an içerisinde anladım ve de kağıda ‘hemen ‘evet” yazdım…”

Romantik durumdaki teklifin sahibi olan Rüzgar Erkoçlar ise duygularını şu şekilde dile getirdi; ”Gözlerimi bir defa açtın, bundan sonrasında da seninle kapatmayı istiyorum. Emeği geçmiş olan bütün herkese, yanımızda bulunan ve arayıp soran bütün herkese teşekkürler… Bana ”evet” cevabını verdi.”

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.