Magazin > Sahnedeyken Işıklandırmalar Aşağıya Düştü

Sahnedeyken Işıklandırmalar Aşağıya Düştü

Sahnedeyken Işıklandırmalar Aşağıya Düştü

Ünlü sanatçılardan Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde İzmir ilinde konser verdi.

15 Şubat 2017 - 15:40

Ünlü sanatçılardan Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde İzmir ilinde konser verdi. Konser esnasında, sahne üstünde yer alan dev asma ışıklandırmaların birdenbire kısmi bir şekilde aşağıya çökmesi ise kısa süreli bir paniğe sebep oldu. Yaşanmış olan olayın sonrasında Gündeş ise; ”Buna da bir nazar diyelim, zaten konu ben olduğumdan nazar değmesi de çok normal” ifadelerine yer verdi.

Yaklaşık olarak 1.500 kişinin katılmış olduğu konserde Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlayıp, en sevilmekte olan şarkılarını da sevgililer için söyledi. Şarkı aralarında ise hayranları ile sohbet etmiş olan Gündeş, İzmir ili içerisinde konser vermekten çok fazla mutluluk duyduğunu belirtip, ”Burası benim huzur bulabildiğim bir şehir. O sebeple İzmir iline her defasında koşa koşa gelmekteyim” ifadelerine yer verdi..

Gündeş İzmir’de, Sevgililer Gününe özel bir şekilde hazırlamış olduğu repertuvarından birbirinden güzel şarkılarını arka arkaya seslendirirken, sahne içerisinde bir talihsizlikte yaşandı. Gündeş’in sahne üzerinde şarkı söylediği esnada sahne üstünde yer alan dev asma ışıklandırmaların birdenbire kısmı bir şekilde aşağıya çökmesi, salon içinde kısa süreli bir paniğe sebep oldu. Yaşanan olayın karşısında soğuk kanlılığını korumakta olan usta sanatçı ise; ”Buna bir nazar diyelim, zaten konu ben olduktan sonra nazar değmesi de çok normal” deyip salon içerisinde gerginliğe de son verdi.

Yaşanmış olan sahne kazasının hemen sonrasında problemin giderilmesiyle Gündeş, konserine de kalmış olduğu yerden devam etti. Duygusal şarkıların hemen sonrasında hareketli parçalara geçiş yapmış bulunan Gündeş, sahnede göstermiş bulunduğu performansı ile konuklarından da tam not aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?