baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Şebnem Bozoklu eşinden boşandı

Sinema ve dizi oyuncusu olan Şebnem Bozoklu bir süredir ayrı yaşadığı ve 6 yıldır evli olduğu Emre İzer ile 5 eylül 2016 tarihi ile resmen boşandı.

Geçtiğimiz hafta tatilini yaptığı Bodrum Gündoğan‘da genç bir erkekle öpüşürken kameralara yakalanan Şebnem Bozoklu‘nun bu görüntüleri çok tartışılmıştı. Bu görüntüler Şebnem Bozoklu eşini aldatıyor dedikodularına sebep olmuştu. Bu görüntülerden sonra morali çok bozulan güzel oyuncu kameralara 10 aydır boşanma aşamasında olduklarını söyleyerek kendini savunmuştu.

Bu olay görüntülerin ardından ünlü çift birlikte geldikleri Küçükçekmece Adliyesi’nde karşılıklı anlaşarak tek celsede boşandılar. Çiftin birbirlerinden herhangi bir talepleri olmadı.

Şebnem Bozoklu kimdir: 20 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu oyuncudur. Canım Ailem dizisinde canlandırdığı Meliha rolü ile adından bahsettirmeye başlayan oyuncu, Ulan İstanbul dizisindeki Yaren rolü ile de adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Şu aralar Altınsoylar isimli yeni dizide Gülsüm karakteriyle birlikte ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>