Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Serenay-Kerem Yeni Sinema Filminde Rol Alacak mı?

Medcezir dizisiyle büyük beğeni toplayan ve hayran kitlesini büyük oranda arttıran Serenay Sarıkaya geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Güzelliği ve sempatikliği ile göz dolduran ünlü oyuncu kuaför çıkışı muhabirleri kırmayarak sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan reklam çekimlerinde kendisine eşlik eden Kerem Bursin ile ilgili soruları yanıtlayan Sarıkaya samimi açıklamalarda bulundu. Jean firmasının reklam yüzü olan […]

Serenay-Kerem Yeni Sinema Filminde Rol Alacak mı?
20 Nisan 2015 - 0:10 'de eklendi.

Medcezir dizisiyle büyük beğeni toplayan ve hayran kitlesini büyük oranda arttıran Serenay Sarıkaya geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Güzelliği ve sempatikliği ile göz dolduran ünlü oyuncu kuaför çıkışı muhabirleri kırmayarak sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan reklam çekimlerinde kendisine eşlik eden Kerem Bursin ile ilgili soruları yanıtlayan Sarıkaya samimi açıklamalarda bulundu.

Jean firmasının reklam yüzü olan ikili hakkında gelen sorulara Sarıkaya, “Her şey çok yolunda gidiyor” dedi. Kerem Bursin’in başrolünde oynayacağı sinema filmi ile ilgili gelen soruları da yanıtlayan Sarıkaya kendisinin rol alıp almayacağı ile ilgili soruya “Yani henüz hiçbir şey belli değil ama görüşmeler sürüyor. Şuan bir toplantım var müsaadenizi istiyorum” dedi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER