Sevgilisini Çileden Çıkarttı

Eski eşi olan Sema Şimşek’le sık bir şekilde görüşen Burak Hakkı, sevgilisi olan Gülşen Potuk’u ise adeta çileden çıkarttı. Yunanistan’a tatile gitmiş olan ikilinin arasında ise bir kıskançlık krizi çıktı. Potuk, bavulunu toplayarak istanbul’a geri döndü.

Yaklaşık olarak 2 senedir bir dargın bir barışık aşk yaşamakta olan Burak Hakkı ile Gülşen Potuk’un arasına eski eşi Sema Şimşek girdi. Yakışıklı olan oyunculardan Burak Hakkı ile güzel mankenlerden Sema Şimşek, 10 senelik evliliklerini 2012 senesinde bitirse bile 9 yaşında bulunan oğulları Rüzgar için görüşmeye devam ettiler.

Boşandıktan sonra bile dost kalmış olan ikili, birbirlerine bulunan bağlılıklarını yapmış oldukları açıklamalar ile dile getirdikten sonra Hakkı’nın sevgilisi olan Gülşen Potuk’un canı çok fena bir durumda sıkıldı. ”Bir daha evlenir isem eski eşimle evlenirim” demiş olan Hakkı’ya Sema Şimşek’ten ise ”Burak benim son nefesime kadar yaşamımda olacak” ifadeleri ile karşılık gelmesi iddialara göre Gülşen Potuk’u çok fazla kızdırdı.
Geçtiğimiz haftalar içerisinde tatil için Yunanistan’a gitmiş olan ikilinin arasındaki ipler ise iddiaya göre iyice gerildi. Hakkı ile şiddetli bir kavgaya tutuşmuş olan Gülşen Potuk’un apar topar Türkiye’ye dönmüş olduğu da öğrenildi.

Yunanistan’da kalmış olan ünlü oyunculardan ise arkadaşları ile eğlencesine devam etti. Yakın çevresine ise ”Burak’ı sürekli olarak affettim; fakat o beni her defasında daha fazla yaraladı” demiş olduğu öğrenilen genç kadının önceki gün içerisinde instagramdan yapmış olduğu imalı paylaşım ise aşkın bitmiş bulunduğunun kanıtı gibi idi.

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.