Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sibel Can Nasıl Zayıfladı Kaç Kilo Verdi Ne Diyeti Yaptı

O Ses Türkiye’de son olarak jüri üyesi olarak izlediğimiz Sibel Can’ın verdiği kilolar çok konuşuluyor. Sibel Can nasıl zayıfladı? nasıl diyet yaptı? Ünlü şarkıcı Sibel Can bu zamana kadar kilolu haliyle izleyici karşısına çıkmıştı. Diyet yaptığını ve bu şekilde kilo verdiğini sonra diyeti bozduğunda ise tekrar kilo aldığını söyleyen Sibel Can bu defa istediğine ulaştı. […]

Sibel Can Nasıl Zayıfladı Kaç Kilo Verdi Ne Diyeti Yaptı
11 Nisan 2017 - 13:00 'de eklendi.

O Ses Türkiye’de son olarak jüri üyesi olarak izlediğimiz Sibel Can’ın verdiği kilolar çok konuşuluyor. Sibel Can nasıl zayıfladı? nasıl diyet yaptı?

Ünlü şarkıcı Sibel Can bu zamana kadar kilolu haliyle izleyici karşısına çıkmıştı. Diyet yaptığını ve bu şekilde kilo verdiğini sonra diyeti bozduğunda ise tekrar kilo aldığını söyleyen Sibel Can bu defa istediğine ulaştı. Ünlü sanatçı her kadının hayal ettiği 36 bedene ulaşmayı başardı. Balık etli olarak bilinen Sibel Can yaptığı diyet ve spor sayesinde nasıl fit bir fiziğe sahip olduğunu kanıtladı. İstediği kiloya ulaşan Sibel Can şimdilerde çok mutlu. Sibel Can’ı görenler şaşırıp kalır.

Şimdilerde ise Sibel Can’ın yaptığı bu diyet merak ediliyor. Sibel Can verdiği açıklamada kabak çorbası yiyerek hiç acıkmadığını ve bu şekilde 3 bedene kadar düştüğünü söyledi. Ayrıca hergün 1 sat kadar düzenli yürüyüş yaptığını da ekledi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER