Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sibel Kekilli Kimdir? Yeni Projeleri Nelerdir?

16 Haziran 1980 yılında Heilbronn’da dünyaya gelmiş Türk asıllı alman oyuncudur. Altın ayı ve Altın Portakal dahil olmak üzere birçok ödülü vardır. Aslen Kayserili olan Kekilli ailesi 1977 yılında Batı Almanya’ya göç etmiştir. 2 kız ve 2 erkek kardeşi vardır. Rol aldığı ilk filmi ise Duvara Karşı filmidir. filmin yönetmeni ise yine aynı şekilde Türk asıllı Fatih […]

Sibel Kekilli Kimdir? Yeni Projeleri Nelerdir?
04 Aralık 2016 - 17:00 'de eklendi.

16 Haziran 1980 yılında Heilbronn’da dünyaya gelmiş Türk asıllı alman oyuncudur. Altın ayı ve Altın Portakal dahil olmak üzere birçok ödülü vardır. Aslen Kayserili olan Kekilli ailesi 1977 yılında Batı Almanya’ya göç etmiştir. 2 kız ve 2 erkek kardeşi vardır.

Rol aldığı ilk filmi ise Duvara Karşı filmidir. filmin yönetmeni ise yine aynı şekilde Türk asıllı Fatih Akın’dır. Sibel Kekilli temel eğitimi 16 yaşında yüksek bir diploma ortalaması ile tamamladıktan sonra yerel bir hükümet ofisinde stajını tamamladı. Almanya’da pornografik oyunculuk dahil birçok işte çalışmıştır.

Uzun bir süre dünyaca ünlü 8,5 milyon izleyiciye sahip dizi Game Of Thrones ‘te rol aldıktan sonra tekrar 2 yeni proje ile ekranlara geri döneceğini duyuran Kekilli sevenlerini mutlu etti.

36 yaşındaki sexi oyuncu, Dennis Gansel’in yönetmenliğini yapacağı “Berlin I Love You” (Berlin Seni Seviyorum) filminde rol alacak. Ayrıca Bu sinema filminin arkasında Kekilli, Daphne Charizani imzalı “Im Feuer” (Ateşte) adlı filmin çekimlerine katılacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER