Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Söylemezsem Olmaz’a Ömür Varol’un yerine dahil olan Tahir Sarıkaya kimdir?

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ”Söylemezsem Olmaz” programında Ömür Varol’un yerine Tahir Sarıkaya geldi. Söylemezsem Olmaz’da sunuculuk yapan Ömür Varol ile Beyaz Tv yollarını ayrıldı. Her ne kadar Varol’un ayrılığı tepkilere yol açmış olsa bile programa renk katacak bir isimle Ömür Varol’un boşluğu doldurulacak. Magazin dünyası hakkında tartışılan programda Nihat Doğan ve Bircan İpek’le birlikte Tahir […]

Söylemezsem Olmaz’a Ömür Varol’un yerine dahil olan Tahir Sarıkaya kimdir?
11 Nisan 2017 - 13:22 'de eklendi.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ”Söylemezsem Olmaz” programında Ömür Varol’un yerine Tahir Sarıkaya geldi.

Söylemezsem Olmaz’da sunuculuk yapan Ömür Varol ile Beyaz Tv yollarını ayrıldı. Her ne kadar Varol’un ayrılığı tepkilere yol açmış olsa bile programa renk katacak bir isimle Ömür Varol’un boşluğu doldurulacak. Magazin dünyası hakkında tartışılan programda Nihat Doğan ve Bircan İpek’le birlikte Tahir Sarıkaya sunuculuğu üstlenecek. Tahir Sarıkaya’nın dahil olduğu söylemezsem Olmaz hafta içi her gün gündüz kuşağında ekranlara gelmeye devam edecek.

Tahir Sarıkaya kimdir; Haber programı sunucusu olan Tahir Sarıkaya, Beyaz Tv’de yayınlanan Uyan Türkiyem programında sunuculuk yapmaktadır. Gündem yaratan haberler sunan Sarıkaya, canlı yayında Yılmaz Morgül ile tartışmış ve gündeme oturmuştu.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER