Survivor’un Avatar’ı Sade Bir Nikah İle Evlendi

Survivor’ın 2016 senesindeki şampiyonu Atakan Arslan ve de Serap Korkmaz, dünya evine girme kararı aldı. Çiftin ise, gelinlik ile damatlık yerine tişört giymeyi tercih etmeleri çok dikkat çekti.

”Avatar” lakabı ile herkes tarafından tanınmakta olan milli boksörlerden Atakan Arslan, nişanlısı Serap Korkmaz ile evlenme konusunda bir karar alarak nikah masasına oturdu.

2016 senesinin ekim ayında nişanlanmış olduğu sevgilisi Serap Korkmaz ile evlenmiş olan Avatar Atakan, bu mutlu haberi ise instagram hesabı üzerinden bütün takipçilerine çok heyecanlı bir şekilde duyurdu.

Çağan Atakan Arslan ise, Eyüp Belediyesi’nin nikah salonu içerisinde gerçekleşmiş olan törenin fotoğrafını sosyal medya hesabından herkesle paylaştı.

Gelinlik ve de damatlık giymek yerine tişört giymeyi tercih etmiş olan çiftten Çağan Atakan Arslan, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı içerisinde, ”EVET 🙂 Hayırlı bir eş huzurun başlangıcıdır. Tişört ile evlenmiş olduğumuz doğrudur.:))) Allah bütün herkesin gönüllerine göre versin. Mutluluğumuz ile mutlu olan bütün herkese teşekkürler” şeklindeki özel notuna yer verdi.

Çift, 5 Mart tarihi içerisinde yakın dostlarının katılacak olduğu çok görkemli bir düğün yapacağını açıkladı… Çağan Atakan Arslan 2016 senesi içerisinde Survivor ismine sahip yarışma programı içerisinde büyük bir başarı göstererek yarışmadan şampiyon olarak ayrılmış idi.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.