Magazin > Tarkan Darüşşafaka İçin Bir Konser Verdi

Tarkan Darüşşafaka İçin Bir Konser Verdi

Tarkan Darüşşafaka İçin Bir Konser Verdi

Megastar Tarkan, senenin ilk konserini İstanbul ili içerisinde Darüşşafaka faydası için verdi. Volkswagen Arena’da gerçekleştirilmiş olan bu konserde Tarkan, en çok sevilen şarkılarını Darüşşafaka faydası için seslendirdi.

19 Şubat 2017 - 13:00

Megastar Tarkan, senenin ilk konserini İstanbul ili içerisinde Darüşşafaka faydası için verdi. Volkswagen Arena’da gerçekleştirilmiş olan bu konserde Tarkan, en çok sevilen şarkılarını Darüşşafaka faydası için seslendirdi. Biletleri daha haftalar öncesinden tükenmiş olan bu özel konserde ünlü sanatçı ise, yaklaşık olarak 6.000 kişiye unutulamayacak bir müzik şölenini yaşatmış oldu.

Hayranları ise konser süresince Tarkan’a bütün şarkılarında eşlik etti. Konser esnasında seyircilere seslenmiş olan Megastar Tarkan ise; ”Eski ve de yeni şarkıları karışık bir şekilde söylüyorum ancak sanmayın ki yeni albümün yolda değil. Üstünde 3 – 4 senedir çalışmakta olduğum bir pop albümü yakında geliyor. Albüm konularında ise içim fazlası ile rahat. Sizlere layık olabilecek şarkıların bulunduğu albüm gelecek. Yolda der iken çokta uzak sanmayın. Yeni bir pop albümüm sıcaklar geldiğinde çıkacak” ifadelerine yer verdi.

Konserden elde edilmiş olan gelir ile, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın kampüsü içerisinde sanat merkezi kurulacak olduğu açıklandı. Açılacak olan Darüşşafaka Sanat Merkezi içerisinde ise piyano ile birlikte keman, saksafon, çello, perküsyon odaları, şan eğitimleri, resim, heykel atölyeleri ve de drama salonunun yer alacağı belirtildi. Tarkan ayrıca, 2 – 3 Mart tarihleri içerisinde New York’ta, 5 Mart tarihinde ise Los Angeles’ta özel bir konser verecek.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?