Tekrardan 6 Ay İçinde Ayrıldılar

Tanıştıktan yaklaşık olarak 3 ay sonra evlenmiş olan, 6 ay sonrasında da boşanan aceleci aşıklarlardan Serdar Bilgili ve de Nazlı Çelik’in yeniden flört etmeye başladığını yine büyük bir heyecan ile okumuştunuz.

Eylül ayının başındayken Bodrum’da yer alan Antonis Remos konserinde yakınlaşmış olan ex çift, sonrasında ise yeniden flört etmeye başlamış ve hatta Serdar Bey’in Bebek’te yer alan evinde yeniden beraber yaşama konusunda bir karar almışlardı.

Fakat görünen şey o ki, aynı çatının altında birbirlerine sadece 6 ay dayanabilmekteler! Bu esnada Nazlı Çelik ile birlikte 3. evliliğini yapmış olan ve de ”sıkı” bir çapkın olarak tanınan Serdar Bilgili’nin çoktan yeni bir aşka daha yelken açmış bulunduğu konuşuluyor.

Serdar Bilgili’nin gönlündeki yeni sultanının kim olduğuna yönelik olarak ise 2 değişik isim ortalarda dolaşmakta; ama bu ikisi de olabilir. Emin olduğumuzda, o kişinin kim olduğunu da yine sizinle açık bir şekilde paylaşacağız.

Yeniden flört etmeye başlamış oldukları dönemde can ciğer ve kuzu sarması kıvamında arz-ı endam etmekte bulunan Bilgili ile Çelik’in 2. denemeleri de son derece başarısız olmuş ve de herkes yoluna gitmiş. Yani bu ilişki yama tutamamış… Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik, 2015 senesi içerisinde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Madrid kentinde evlenmiş, 6 ay sonrasında da boşanmış idi..

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.