Magazin > Tolg-Show Ne zaman hangi kanalda başlıyor?

Tolg-Show Ne zaman hangi kanalda başlıyor?

Tolg-Show Ne zaman hangi kanalda başlıyor?

Yapımcılığını 25 Film’in üstleneceği ”Tolg-Show” yakında Fox Türkiye ekranlarında başlıyor. Ünlü komedyen Tolga Çevik yeni bir formatla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayın hayatına Komedi Dükkanı ile başlayan Tolga Çevik, ardından Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne’aptın? ile gönüllerde taht kurdu. Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tolga Çevik […]

15 Nisan 2017 - 12:06

Yapımcılığını 25 Film’in üstleneceği ”Tolg-Show” yakında Fox Türkiye ekranlarında başlıyor. Ünlü komedyen Tolga Çevik yeni bir formatla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayın hayatına Komedi Dükkanı ile başlayan Tolga Çevik, ardından Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne’aptın? ile gönüllerde taht kurdu. Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tolga Çevik sektöre geri dönüyor.

Yapımcılığını 25 Film’in üstleneceği yeni format da Tolga Çevik, bu defa Fox Türkiye’de seyirci ile buluşacak. Masa başı çalışmaları devam eden programın yayın tarihi henüz netleşmedi. Format hakkında son dakika bir değişiklik olmadığı taktirde ”Tolg-Show” PT3’de yayınlanacağı bekleniyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?