Tolgahan Sayışman İle Almeda Abazi Evlendi

Yaklaşık olarak iki seneden beri birlikte olan yakışıklı oyunculardan Tolgahan Sayışman ve de Miss Globe Kâinat Güzeli seçilen Almeda Abazi dün Los Angeles içerisinde nikah masasına oturup mutluluğa ”evet” dediler.

Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz günler içerisinde almış olduğu sürpriz bir karar ile birlikte nikâh işlemlerini başlatmış, nikah günü olarak ise Kasım ayı içerisinde nişanlanmış bulunduğu Almeda Abazi’nin doğduğu gün olan 13 Şubat tarihini seçmiş idi..

Ocak ayının son günleri içerisinde hazırlıkları bitirmek amacı ile Los Angeles’a gitmiş olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, dün ise en sonunda muradına ermiş oldu.

Tolgahan Sayışman ve de Almeda Abazi, yakın akraba ile arkadaş grubunun da aralarında yer aldığı sade bir tören ile dünyaevine girmiş oldular. Beverly Hills içerisinde yer alan bir otelin teras katında gerçekleşmiş bulunan bu özek törene çiftin davet etmiş olduğu 40 kişi de katılım gerçekleştirdi. Almeda Abazi ise gerçekleşmiş olan bu nikah töreninde giymek amacı ile uzun duvağa sahip bir tane gelinlik tercih etti. Çiftin balayını yaptıktan sonra ise İstanbul iline dönüşte burada yer alan yakın dostları için dönüşte de istanbul ili içerisindeki dostları için çok küçük bir kutlama organize edecek oldukları açıklandı.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.