Magazin > Yalın, Denizli’de 40 bin kişiye konser verdi

Yalın, Denizli’de 40 bin kişiye konser verdi

Yalın, Denizli’de 40 bin kişiye konser verdi

Ünlü sanatçı Yalın, Denizli’de bomba etkisi yarattı. Son zamanlarda şarkılarıyla gönüllere taht kuran Yalın, Denizli’deydi.

26 Nisan 2015 - 20:58

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Yalın konseri ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını birleştirince ortaya renkli görüntüler çıktı. Son zamanların usta sanatçısı Yalın Denizli’de bomba etkisi yarattığı kesin diyebiiriz.

Ünlü sanatçı Yalın, Denizli’de yaklaşık 40 bin kişiye konser verdi. Konser o kadar kalabalıktı ki konser alanına sığmayan kalabalık ünlü sanatçı Yalın’ı göremese de kulakları ondaydı.

Yalın’ın sahneye çıkmasıyla birlikte, sanatçıya sevgi gösterisi hiç bitmedi. Romantik şarkıların yanı sıra hareketli ve eğlenceli şarkılarıyla on binlerce kişiyi coşturan Yalın, birbirinden güzel parçalarını Denizlililer için seslendirdi. Sanatçı Yalın, konserin başlamasından kısa süre sonra ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı sahneye davet etti. Alkışlar ve tezahüratlar arasında sahneye çıkan Başkan Zolan, on binlerin doldurduğu alanın muhteşem olduğunu belirtti.

Gençlerle ülkenin geleceğinin daha iyi olacağını vurgulayan Başkan Zolan, “Bu konseri biliyorsunuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenliyoruz. Her bayram düzenlediğimiz konserlerden birisini yapıyoruz” dedi. Alanı dolduran Denizlililere iyi eğlenceler dileyen Başkan Zolan, ünlü sanatçı Yalın’a çiçek verdi. Yalın, söylediği birbirinden güzel şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konser, havai fişek gösterisi ile son buldu.

Yalın Denizli’ye bir daha ne zaman gelir bilmem ama Denizliler Yalın’ı çok sevdi…

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?