Magazin > Yavuz Bingöl – Öykü Gürman çifti Cihangir’de

Yavuz Bingöl – Öykü Gürman çifti Cihangir’de

Yavuz Bingöl – Öykü Gürman çifti Cihangir’de

Yavuz Bingöl – Öykü Gürman çifti, önceki akşam Cihangir’deydi.Arkadaşlarıyla sohbet eden ikili yakında bir sinema filminde birlikte rol alacaklarını söyledi. Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman evleniyor Show TV’de yayınlanan Gülben programına katılan Öykü Gürman’a sevgilisi Yavuz Bingöl canlı yayına bağlanarak sürpriz yaptı. Bingöl yayın sırasında […]

22 Nisan 2015 - 13:03

Yavuz Bingöl – Öykü Gürman çifti, önceki akşam Cihangir’deydi.Arkadaşlarıyla sohbet eden ikili yakında bir sinema filminde birlikte rol alacaklarını söyledi.

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman evleniyor

Show TV’de yayınlanan Gülben programına katılan Öykü Gürman’a sevgilisi Yavuz Bingöl canlı yayına bağlanarak sürpriz yaptı. Bingöl yayın sırasında sevgilisi için “Evleneceğiz ama ben çok yoğunum. Öykü de çok yoğun. Öykü önce müziğe aşık sonra bana. Şarkı söylemediği zaman kendisini kötü hissediyor.

O zamanlar ‘Gel bana konser ver’ diyorum. Gönlünü çok büyük biri, çok duygusal. Ben de öyleyim. İkimizi düşünsenize. En ufak toplumsal olaylardan bile etkileniyoruz. Bu arada kendi işlerimize konsantre olmaya çalışıyoruz. Tüm bunların arasında vakit bulursam bu güzel kadınla evleneceğim.

İkimiz de çok güzel şeyler üretiyoruz. Nazar değmesin ama memleket nasılsa biz de öyleyiz. Daha güzel günler de biz de kendimizi iyi hissettiğimizde evleneceğiz. Öykü çok özel biridir. Bunu Öykü’yü tanıyan herkes bilir” dedi.

ayni-filmde-oynayacaklar

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?