Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Zafer Algöz İçin Recep İvedik Konusunda Çıkış

Zafer Algöz’ün söylemiş olduğu ”Türkiye içerisinde Recep İvedik gibi bir karakterin olmadığı” sözü için Serdar Turgut’tan bir yanıt geldi.

Zafer Algöz İçin Recep İvedik Konusunda Çıkış
14 Şubat 2017 - 19:00 'de eklendi.

Zafer Algöz’ün söylemiş olduğu ”Türkiye içerisinde Recep İvedik gibi bir karakterin olmadığı” sözü için Serdar Turgut’tan bir yanıt geldi.

Zafer Algöz, star TV kanalında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli programına konuk olarak katılmış ve çok ses getiren bir takım açıklamalarda bulunmuştu. Soru üstüne; ”Recep İvedik filminde hiç bir şekilde oynamam” ifadelerine yer veren Algöz; ”Türkiye içerisinde bu şekilde bir karakter olduğuna da kesinlikle inanmıyorum” şeklinde konuşmuştu.

Habertürk yazarlarından Serdar Turgut ise bugün yazdığı köşe yazısı içerisinde Zafer Algöz’ün bu sözlerine büyük bir tepki gösterdi. Turgut yazısında; ”Acaba Zafer Bey bir akşamüstünde toplu taşıma aracı ile evine gitmeye çalışsaydı halen Türkiye’de Recep İvedik benzerindeki bir karakterin olmadığını düşünebilir miydi?” şeklinde yazdı.

İşte Serdar Turgut’un köşe yazısı içerisinden o bölüm;

Dün ünlü oyunculardan biri olan Zafer Algöz, bu kavme çok sempatik gelebilecek bir takım açıklamalar yaptı. Recep İvedik karakteri için karşıymış, onun filmi içerisinde katiyen oynamazmış. Türkiye içerisinde Recep İvedik gibi karakterin bulunduğuna da kesinlikle inanmıyormuş.

”Ben bir yazarım, çok fazla sosyalleşmekten hoşlanmam ancak Zafer Bey ise bir sanatçı, onun arada bir halkın arasına karışması gerekmiyor mu?” şeklinde düşündüm. Açık bir şekilde söyleyeyim, bence Şahan Gökbakar bu ülke içerisindeki en usta oyuncularından bir tanesi; iyi eğitim aşmış ve de kültürlü olduğundan dolayı o karakteri başarılı bir şekilde yaratabildi. Çünkü Recep İvedik karakterini sadece kültürlü ve bilgili bir insan yaratmış olabilirdi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER