Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde şok gelişme

Ekranların çok sevilen süper dizilerin birisi olan Zengin Kız Fakir Oğlan yine çok iddialı bir bölümle bomba gibi geliyor.Ekranlarda kahkaha tufanı kopartan fenomen dizi yepyeni bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek.Zengin Kız Fakir Oğlan bomba gibi geliyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan ekranlarda kahkaha fırtınası estirmeye devam ediyor.Zengin Kız Fakir Oğlan kolları sıvadı bomba gibi geliyor. Şirket adına girdikleri bir ihale sonucunda, mafya adamları Nurhan ve Sarp’ın peşine düşer. İhaleden çekilmeleri konusunda Nurhan ve Sarp’ı tehdit eden mafya adamlarının pes etmeye hiç niyeti yoktur. Bir de üzerine Sarp mafya adamlarına kafa tutunca iş içinden çıkılmaz bir hal alacaktır!

 

Kemal Bey şirketinin başına damatlarından birini geçirmek istemektedir. Ancak hangi damadın şirketin başına geçeceği büyük bir tartışma konusu olur. Aile oylama yoluyla, Nurhan ve Sarp’tan birini seçecektir! Evdeki seçim ortamı büyük bir heyecana dönüşür! Öte yandan Biricik, Mahmut Kemal için yatılı bakıcı arayışına girer.

 

Bakıcı için ince eleyip sık dokuyan Biricik, tüm adayları zor bir mülakattan geçirir. Alev adında güzeller güzeli genç bakıcı adayı Biricik ve Nurhan’ı etkilemeyi başarır. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Alev çok tehlikeli biridir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

Zengin Kız Fakir Oğlan

Zengin Kız Fakir Oğlan, Türk komedi-romantik dizisi.

 

Başrollerini Ufuk Özkan ve Ecem Özkaya Üstündağ’ın oynadığı romantik-komedi türünde bir TV dizisidir. Yapımcılığını Birol Güven üstlenmiştir.

Konusu

Zengin Kız Fakir Oğlan, modern bir Keloğlan hikayesi. Sıradan bir banka çalışanı olan Nurhan’ın zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Kemal’in ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor.

Tagged with:    

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.