Spor > Fenerbahçe Ülker Maçı Bilgileri

Fenerbahçe Ülker Maçı Bilgileri

Fenerbahçe Ülker Maçı Bilgileri

Bu maç ne zaman ve de hangi kanal da ne zaman yayınlanacak beklenen sorular içerisin de olan bir soru. Bu maç tam saat 21.05 te yayınlanmayı bekliyor. Ve bu maç lig TV de yayınlanacak olan bir maç olmakta. Bir çok maçta rakibini galip eden bu sarı lacivertler […]

21 Nisan 2015 - 14:47

Bu maç ne zaman ve de hangi kanal da ne zaman yayınlanacak beklenen sorular içerisin de olan bir soru. Bu maç tam saat 21.05 te yayınlanmayı bekliyor. Ve bu maç lig TV de yayınlanacak olan bir maç olmakta. Bir çok maçta rakibini galip eden bu sarı lacivertler İsrailli bir kez daha yenerek adından sıklık ile bahsettirdiğinden de sıklık ile bahsettirmekte. Ve bu galibiyetler ile de ön plana çıkmış bir vaziyette olmakta.

İsraili yenmesi ile de tarihi bir imza atmış olan bu sarı lacivertler kendini hemen her dönemde göstermekte. Eğer İsrail maçında da kendini gösterirse Madrid maçına da mayıs ayın da çıkacak olan bu takım adından sıklık ile bahsettirecek gibi gözükmekte. Eğer Ülker ile yapacağı bu maçı Fenerbahçe kaybeder ise yine dördüncü ligde İsrail de final oynayacak.

Sabırsızlık ile Fenerbahçe taraftarlarının ve de oyuncularının beklediği bu maçlar tarihe geçecek olan maçladır. Sizin de sabırsızlık ile beklediğiniz bu maçları biz size bu site sayesin de her an bilgi vereceğiz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?