baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Hamit Altıntop Yollarını Ayırıyor

Hamit Altıntop Galatasaray’la yollarını bu sezon ayırıyor…

Galatasaray ile sözleşmesinin son günlerini yaşayan Hamit Altıntop için Almanya yolları gözüktü…

Almanya’ya dönmeye hazırlanan Hamit Altıntop, uzun yıllardır formasını terlettiği takımı Galatasaray’la yollarını ayırmaya karar verdi. İki kulüp arasında görüşmelere başladığı açıklanan Hamit için sağlık raporu istendiği belirtildi.

Yapılan iddialara göre Hamit Altıntop’un önümüzde ki sezon adresi belli olmaya başlandı.  Augsburg takımına gideceği konuşulan Hamit Altıntop’un aynı zamanda Bundesliga kulübünün oyuncularıyla da ilgilendiği konuşuluyor. Bilindiği üzere kardeşi Halil Altıntop’ta Bundesliga kulübü oyuncusu olarak sahaların tozunu attırıyor.

Hamit Altıntop artık kardeşinin ve ailesinin yanında olmak istediği iddiaları konuşuluyor.1976 yılında Almanya’ya yaşanan işçi göçü sırasında aslen Malatyalı olan  Altıntop ailesi de Almanya’ya göçmüştü.

Bu sezona talihsiz başlayan Hamit Altıntop maalesef yaşadığı sakatlık yüzünden hiçbir maçta topla buluşamadı. Galatasaray’ın yeniden tasarladığı ücreti konusunda olumsuz bir cevap veren Altıntop , sevenleri ve Galatasaray taraftarı tarafından tepki almıştı.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>