Spor > İşte Advocaat’lı Fenerbahçe’nin Uefa Avrupa Ligi Kadrosu

İşte Advocaat’lı Fenerbahçe’nin Uefa Avrupa Ligi Kadrosu

İşte Advocaat’lı Fenerbahçe’nin Uefa Avrupa Ligi Kadrosu

Uefa Avrupa Liginde A grubunda mücadele edecek olan Temsilcimiz Fenerbehçe’nin kadrosu belirlendi. Listede kimler yer aldı? Kimler yer almadı? Takım kadrosunda iki oyuncu yer almazken yeni transferler Moussa Sow ve Jeremain Lens listede yer aldı. Öte yandan cezası bulunan Volkan Şen‘in 30 Eylül’de cezası sona erecek olması nedeniyle listede yer aldı. Fenerbahçe’nin listede yer […]

06 Eylül 2016 - 17:36

Uefa Avrupa Liginde A grubunda mücadele edecek olan Temsilcimiz Fenerbehçe’nin kadrosu belirlendi. Listede kimler yer aldı? Kimler yer almadı?

Takım kadrosunda iki oyuncu yer almazken yeni transferler Moussa Sow ve Jeremain Lens listede yer aldı. Öte yandan cezası bulunan Volkan Şen‘in 30 Eylül’de cezası sona erecek olması nedeniyle listede yer aldı. Fenerbahçe’nin listede yer almayan oyuncuları sakatlığı bulunan Fernandao ile yeni transfer Aatıf Chahechouhe oldu.

İlk maçında Ukrayna temsilcisi Zoryak ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Dick Advocaat önderliğinde kazanmak için sahada olacak. İngiliz temsilcisi Manchester United ise ilk maçında Hollanda temsilcisi Feyenoord deplasmanına çıkacak.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?